26.02.2020 11:22
1 yorum
4.317 okunma
Milletim uyan! Savaşın asıl tehlikeli yanı bize çok yakın olmasıdır!
Hasan Erden

Düşmanın bizim ülkemizde

bize karşı maskeli ve

gizli sivil savaşı!

Düşman karşımızda bize karşı açık hareket etmiyor, Sivil çalışıyor ve sivil savaşıyor ve kendini hiç göstermiyor. Bu savaş cephe savaşı değil, bu savaşın adı soğuk savaş, yani sivil ve sessiz savaş! Örneğin Türkiye toplumunda gizli bir reklam savaşı var. Soğuk savaşın bir parçası olan düşmanın bu savaşında tedbir imkanları televizyon kumandası kadar bize yakın olduğu halde bu imkanı ne yazık ki, gerektiği gibi kullanmıyoruz.

 

Milletim uyan! Savaşın
asıl tehlikeli yanı bize
çok yakın olmasıdır!

 

Ülkemizde PKK ve benzeri diğer terör örgütlerine karşı devletimizin ve ordumuzun canla-başla yürüttüğü başarılı mücadelelerini, bölgedeki stratejik etkinliğimizi ve silah sanayiindeki harika buluşları ve başarıları tebriklerle ve takdirlerle karşılıyoruz.

Ama yönetimimizin ve ordumuzun bu başarılarını, kendi ülkemiz ve yurdumuz topraklarında düşmanın gerçekleştirmeğe çalıştığı tüfeksiz, bombasız ve füzesiz gizli sivil savaşına karşı da göstermek zorundayız!

Soğuk savaşta asıl ve gerçek düşmanları önce içimizde aramalıyız, başka yerlerde, çok uzaklarda aramamamız gerekiyor.

Çünkü her zaman burnumuzun gibinde olan düşman karşımızda bize karşı hiç açık hareket etmiyor. Daima sivil çalışıyor ve maskeli savaşıyor ve kendini hiç göstermiyor.

Bu savaş cephe savaşı değil, bu savaşın adı soğuk savaş, yani sivil, gizli ve sessiz savaş!

BU SOĞUK SAVAŞIN CEPHE
SAVAŞINDAN FARKLI YANI

Bu savaş, en az mermi-bomba-füze kadar kalplerimize, beyinlerimize ve idraklerimize olanca etkisiyle girdiği halde ne yazık ki, millet olarak bizde meydana getirdiği yıkımların hiç farkında olamıyoruz.

Düşmanı biz çoluk-çocuğumuzla beraber ne yazık ki güle-oynaya, çay vs. içerek ve sohbet ederek seyrediyoruz.

Türkiye’mizde, kendi ülkemizde kendi topraklarımızda ve kendi evimizde barış ortamında düşman bizi soğuk savaş yöntemleriyle kendi istediği istikamette sosyal ve manevi bunalımlara sürüklemeğe ve bize yön vermeğe çalışıyor!

ÖRNEĞİN: TELEVİZYONUMUZ KADAR BİZE
YAKIN OLAN YAYINLARDAKİ BÜYÜK RİSK!

Örneğin Türkiye’de gizli bir reklam savaşı var. Soğuk savaşın bir parçası olan bu savaşta tedbir imkanları televizyon kumandası kadar bize çok yakın olduğu halde bu imkanı ne yazık ki, gerektiği gibi zamanında kullanmıyoruz, kullanamıyoruz.


Daha doğrusu kendi evimizde kendiodamızda her gün, her zaman seyrettiğimiz televizyonun hemen hemen bütün kanallarında yer alan bu savaşın ne yazık ki, hiç farkına varmıyoruz, varamıyoruz.

Düşmana para/servet akıtan sonunda bize ve bizim ve Müslüman kardeşlerimize karşı silah ve cephane olacak olan gelir kaynaklarından sakınmak ve kaçınmak gerekirken bunu yapmıyoruz.

ABD’NİN İSLAM ÜLKELERİNDE İÇ ÇATIŞMA
ÇIKARMAK İÇİN BU RAPORU NEYİ GÖSTERİYOR?

ABD derin devletinin sömürgeci stratejilerinde çok önemli yeri olan CIA’ye bağlı araştırma kuruluşu RAND Corporation'a yaptırılan İslam ülkelerinde iç savaş konulu raporun başlığı şöyledir: "US Strategy in the Muslim World After 9/11"

Bu çalışma, İslam dünyasının geleceğinde kanlı iç savaşların nasıl gerçekleştirileceğine dair ürpertici projeler hakkında geniş bilgiler sunuyor.

Dünya kamuoyuna 15 Aralık 2004'te tarihinde duyurulan bu rapor 567 sayfalık bir çalışma oluyor.

Raporun yazarları arasında "U.S. Institute of Peace"in başında bulunan Yahudi Siyonist öncülerden Daniel Pipes da bulunuyor. "  [1]

Bu Daniel Pipes adındaki Siyonist Yahudi Yazarı bugün ABD’ye hakim olan Yahudi gücü ile Ortadoğu’da çok yakınımızda yer alan İsrail’i birlikte  ele almalıyız,

ABD’de yaklaşık 15 yıl önce dünya kamuoyuna duyurulan bu rapor bugün hala geçerli değil midir? Ve bu rapor İslam dünyasında en başta Türkiye’yi de ilgilendirmiyor mudur?

Bugün Türkiye’de meydana gelen bazı sosyal ve siyasi olaylar bu raporun gerçekleştirilmekte olduğunu göstermiyor mudur?

DÜŞMANIN EN SAKINCALI SANAYİ VE TİCARİ
ÜRÜNLERİ REKLAMLARLA PİYASAMIZDA!..

Bugünkü Haçlı savaşının asıl güçlerinden olan İsrail, kendi ülkesinde satışına izin vermediği bazı ürünlerinin Türkiye gibi İslam ülkelerinde satış piyasasında çok rahat bir şekilde kendi televizyon kanallarımızda reklamlarını yaptırıyor ve bütün ülkemiz topraklarında satışına izin veriyor, zemin hazırlıyor, yol açıyor,

Acaba neden ve niçin?

Düşmanın kulaklarımızı rahatsız edecek kadar gözlerimizin önünde sanayi ve ticari ürünlerini çok açıktan propagandasını yaptığı halde hiç fark etmediğimiz, daha doğrusu fark edemediğimiz şekillerde çok gizli ve maskeli ticari savaşlarından birisi yapılıyor…

BU GÖRÜNMEZ SAVAŞTA BAŞIMIZDAKİ 
SORUMLULAR İNŞALLAH OYUNA GELMEZLER

Bu soğuk savaşın asıl tehlikeli tarafı insanlarımızın bu savaşın hiç farkında olmayışları, rahatsız olmayışları ve oyuna gelmeleridir.

Burada akla gelen çok önemli sorun, baştaki sorumlu yöneticilerin düşman oyununu görmedikleri korkusudur.

Ümit ediyoruz İnşallah olanların farkındadırlar.

Çünkü bu gizli savaşı fark etmedikleri ve görmedikleri takdirde Türkiye’miz çok şeyler kaybedecektir.

Türkiye’deki sanayi ve ticari ürünlerinin büyük bir kısmı Haçlı savaşında savaştığımız düşmanların ürettiği mallardır. Örneğin su markaları ve meyveli içeceklerden ünlü markalar düşmanın mamulleridir. Deterjan ve temizlik ürünlerinin çoğu, piyasadaki çıkulata ve tatlı kurabiye türü markaların büyük bir ekseriyeti hep savaştığımız düşmanlarımız tarafından üretilmekte ve satışa arz edilmektedir. [2]

Üstelik Türkiye’de dolu-dizgin satılan bu mamullerin bazıları üretilen ülkede satılmadığı iddia edilmektedir.

Neden ve niçin acaba? Bu soru, bu ürünlerde sağlığa zararlı maddeler olduğu şüphesini doğurmaz mı?

Bu sorunun cevabı üzerinde durmak gerekmez mi?

İÇİMİZDE BİZLERDEN GÖZÜKEN
DÜŞMANLARA ÇOK DİKKAT!

Günümüzde tüm İslam dünyasını saran Son Haçlı savaşının asıl hedefi Türkiye’dir. Yalnız bu savaş açıktan hiç görünmüyor. Bizi arkamızdan, daha doğrusu içimizden kahpece vurmağa çalışıyor.

Peygamberimiz (SAS) zamanında, Ashapla beraber Mescid-i Nebevi’de namaz kılan sayıları 300’ü aşkın, Müslüman olmayan, ama Müslüman gibi gözüken münafık düşmanlar varmış. Bunlar Peygamberimiz’i (SAS) ve ashabını can evinden vurmak için, her zaman fırsat kollarlarmış, beklerlermiş…

Bugün de içimizde değişik şekillerde bizden gözüken, bizi can evimizden vurmak için bekleyen Haçlı kuvvetlerinden düşman ajanlar vardır.

Bu tür görünmez düşmanlıklara karşı millet olarak, özellikle Türkiye yöneticileri olarak çok uyanık ve tedbirli olmamız gerekir.

Allah yardımcımız olsun!

Sevgiler, saygılar!..

Hasan Erden

herden1950@hotmail.com

 

 [2] https://ilgiliforum.com/ulkemizde-satilan-yahudilere-ait-urunler-t23795.0.html
  https://upcoming-armageddon.blogspot.com/2017/12/turkiyede-satlan-israile-bagl- urunlerin.html

 

...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
1 yorum yapıldı
HÜDA RAZI
Yazıları iple çeker olduk.Sağ ol var ol.Milleti uyarmaya devam.Selam ve sevgiler
Yorum Ekleyen: Ahmet YAHYA     28.02.2020 00:19:42
...

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahabergazete@gmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya