Dünyanın dört bir yanında virüs gibi salgın hale gelen sapkınlığa dair bir çok ülke "ajan yapılanma" gerekçesi üzerinden savaş başlatırken, bizdeki uzantıların başta CHP olmak üzere bir çok odak tarafından sahiplenilmesi demokrasi denen sahtekarlığın gerçekte ne olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
29.04.2020 02:22
1.514 okunma
LUT KUŞAĞI PROJESİ YADA CİNSİYET EŞİTLİĞİ
Binnur Günay
Dünyanın dört bir yanında virüs gibi salgın hale gelen sapkınlığa dair bir çok ülke "ajan yapılanma" gerekçesi üzerinden savaş başlatırken, bizdeki uzantıların başta CHP olmak üzere bir çok odak tarafından sahiplenilmesi demokrasi denen sahtekarlığın gerçekte ne olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
Ankara Barosu'nun DİB'e dair LGBT'lilere dönük "ayırımcı yaklaşım" tezi üzerinden suç duyurusunda bulunmasına aslına bakarsanız şaşırmadım.
Asıl şaşkınlığım bunun CHP ve HDP'nin LGBT'yi savunma öncülüğünü nasıl olur da Ankara Barosu'na kaptırmış olmasından.
Gözden kaçırdığımız bir şey mi oldu yoksa "rol değişimi"mi gerçekleşti?
Veyahut farklı bir organize atak hazırlıklarında sona mı gelindiği üzerinde düşünmeden edemiyorum.
İnanın hiçbiri sıradan haller değil.
Asıl amaç Cumhurbaşkanı'na bağlı bütün birimleri baskı altına alacak belli algoritmaların sahaya sürülmesinden ibaret hesabı projeler hükmünde.
Din ve hukukun birbirinden bağımsızmış gibi gösterilerek, toplumu her iki kavram üzerinden anlamsız gösterme çabasından daha fazlasını hedef alan ayrıştırma ve iç savaş provakasyonlarını işaret ediyor.
İstanbul Tekfuruyla başlatılan proje ayağında İzmir, Bursa, Ankara, Diyarbakır ve Mersin çizgisinde kitle hareketlerini bir potada buluşturma çabası olarak görüyorum.
Bu sinsi projeyi Anadolu toprakları içinde yerleştirme çabasının uluslararası adı "cinsiyet eşitliği" projesinin ta kendisidir.
Projeyi destekleyenlerin STK ve siyasi boyutuna bakıldığında tamamen "ajan yapılanmanın" legal görselleri üzerine bina edildiğini görüyoruz.
Cinsiyet eşitliği projesinin tamamen Soros tarafından desteklenmesi ve fonlanması ayrı bir tahlil konusu.
Cinsiyet eşitliği projesinin Anadolu'nun bekası adına en büyük tehdit olarak karşımızda duruyor olması ve hukuki manada bir şeyler yapılamıyor olması da oldukça düşündürücü.
Hassas bir dönemden geçtiğimiz bu günlerde mevzunun gündeme ısrarla getirilmesi dikkat çekici.
Özellikle DİB üzerinden İçişleri Bakanı Soylu'nun hedef tahtasına konulması ve oradan Başkan Erdoğan'a kadar uzanan silsilenin takip edileceğini düşünüyorum.
Bu kirli tezgahı hukukun ve anayasanın amil hükümlerince bozmanın tam zamanıdır.
Lut kavmi hep yollardaydı...
Azap bize dokunmadan bu sapkınlığı yerle yeksan etmenin zamanıdır.
Hiçbir virüs sapkınlıktan daha tehlikeli değildir!.
Binnur Günay

 

...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
...

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahabergazete@gmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya