5.Kol faaliyetleri alanında konumlanan bütün aktörler ve enstrümanların eşzamanlı olarak sahada aniden boy göstermesinin tesadüfi bir gelişme olmadığı kanatindeyim. Siyasi aktörlerin söylem ve duruşlarının projelendirilen algı operasyonunun bir parçası olduğunu net olarak görmek lazım.
24.05.2021 10:54
896 okunma
GÜÇLENDİRİLMİŞ İTTİHATÇILAR
Binnur Günay
5.Kol faaliyetleri alanında konumlanan bütün aktörler ve enstrümanların eşzamanlı olarak sahada aniden boy göstermesinin tesadüfi bir gelişme olmadığı kanatindeyim.
Siyasi aktörlerin söylem ve duruşlarının projelendirilen algı operasyonunun bir parçası olduğunu net olarak görmek lazım.
Yine eş zamanlı olarak FETÖ-PKK terör unsurlarının asimetrik olarak hareket ettirdiği aktörlerin eylem ve söylemlerinin nihai hedefte birleşmeleri, kurgunun ve operasyon kurmaylarının gerçekte aynı kaynaktan beslendiğine dair en bariz işaretlerdendir.
CHP ve İYİ Parti liderlerine ihale edilen dezenformasyon, itibarsızlaştırma, hakaret, tehdit, yıpratma hamleleri için liderlerin görev verdikleri aktörlerin de sıradan misyoner olmadıklarını göreceğiz.
Bir diğer 5. Kol aparatı olarak bilinen mafyatik (Soros tarzı) örgütlenme modelinde boy gösteren aktörlerin, sözümona ''deşifre'' adı altında saldırıda misyon üslenmesini de çok iyi tahlil etmek durumundayız.
Mafyatik örgütlenme modelinin bu eşzamanlı saldırı kombinasyonundaki bir detay var ki, bütün denklemin gerçekte Başkan Erdoğan'ı yalnızlaştırma ve mümkünse izole etme şeması üzerine kurgulandığı gözleniyor.
O detay, Sedat Peker söyleminde yer bulan ''MİT tırları'' ve içindeki silahlara dair vurgunun tekrar edilmesidir.
FETÖ-CIA-MOSSAD ve PKK!
Peki yerli ve milli argümanlara sahiplendiği bilinen bir aktörün söylemine sıkıştırılmış bir vurgudan kimler faydalanmak istemiştir?
Ve ısrarla Başkan Erdoğan'ın bütün söylemlerin üstünde tutulması hassasiyeti varken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in tam tersi ifade ile ''Netenyahu'' benzetmesi bütün dengelere ve algılara yönelik operatif mühendislik ve CIA işi projenin işaretleridir.
Ve ardından Rize'de yaşanan provakasyonu ne ile izah etmek gerekecektir?
Bu olay geçmişte ''şeytan ayetleri'' hadisesi ve ardından Aziz Nesin ile vücut bulan ''Sivas olayları-Madımak'' provakasyonu ve CIA-MOSSAD tezgahının nerelere kadar götürülebileceğine dair nihai hedefi göstermeye yetti.
Bütün bunların temsili göstergesi olarak gördüğüm PKK'nın ''maket uçak'' saldırısı ve provakasyonunu yanyana getirdiğimizde ''görev taksiminin'' kimler arasında, nasıl ve hangi mühendislik etiketi olduğunu da ifşa etmiş oldu.
Şu hakikati üzerine basa basa yeniden ifade etmekte fayda var.
Cumhur İttifakı olarak Devlet hakikatinin çevrelediği zeminde, kaos ve iç savaş yollarını aralamak adına, adının
milli olduğunu zannettiğiniz aktörlere, figürlere ve enstrümanlara son derece dikkat edin!
Bütün bunları yerinde görürken, işbirlikçi unsurların kaleyi içten çökertmek
adına mevzilendikleri yerleri iyi görüp, deşifre edeceğiz.
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...
...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
...

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Aliya İzzetbegoviç'i
Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya