Ülkemizin var oluş ve beka sürecine girdiği olağanüstü günler yaşıyoruz. Bu aziz milletin binlerce yıllık tarihi, kendisiyle paralel olarak yaratılan düşmanlarıyla boğuşmakla geçmiştir.
24.01.2018 16.07
230 okunma
Sosyal Medya Haşeratlarına Rağmen
Mustafa Yıldız

zeytin dalı harekatı ile ilgili görsel sonucu

Ülkemizin var oluş ve beka sürecine girdiği olağanüstü günler yaşıyoruz. Bu aziz milletin binlerce yıllık tarihi, kendisiyle paralel olarak yaratılan düşmanlarıyla boğuşmakla geçmiştir.

Her galibiyetinin sonunda bir güven ve huzur ortamı süreci başlamış olsa da düşmanlar, pusuda bekleyen sırtlanlar misali tökezlemesini gözetlemişlerdir.

Şu anda tökezleme emaresi görmek için etrafımızı sarmış bulunuyorlar. Fakat yedikleri darbelerle şaşkına dönüyorlar.

Türkiye’yi parçalayıp yiyebileceklerini zanneden sırtlanlara eşlik eden yerli çakallar da boş durmuyorlar.

Türkiye yüzyıllık kabuğunu kırmıştır. Fakat yumurtadan çıkamayan civciv misali dünyayı o yüz yıllık kabuğun içi gibi zanneden gafiller ve hainler de eksik değildir.

Bazı televizyon, radyo, gazete ve sosyal medya haşeratları, etrafını yangının sardığı bir evde konken masası kurarcasına gaflet ve ihanet içindeler.  Amerikan filmleri oynatarak, dandik dizi, hikâye ve yarışmalar yaparak milletin aklıyla alay edercesine ve hayâsızca yayınlarını sürdürüyorlar. Her biri, yabancı işgal kuvvetlerinin silahı gibi aile ve toplum hayatımızı zehirlemeye devem ediyorlar.

Müzmin muhalifler, içlerinin yağı erircesine Türkiye’nin askeri, siyasi ve toplumsal gelişmesini sabote etmeye çalışıyorlar. Keşke zaman zaman gösterdikleri birlik emareleri devamlı olabilse… Üç gün sonra çark edip pişen aşa su katarlar.

Hele bazıları var ki, ülkeyi idare edenleri görmeyip kendileri idare ediyormuş gibi oturdukları yerden ahkâm kesiyorlar.  Bütün başarıların sahipleri kendileriymiş gibi bir paranoya içindeler.

“Memleket ve millet düşmanları, vatan bölücüleri;  toplumu ırk, mezhep ve din konusunda bölmeye çalışan, aklını ve vicdanını düşmana ve şeytana kiralayan ecdat düşmanları, din düşmanları ve düşman yandaşları ne kadar da çokmuş!” diye hayıflanmamak mümkün değil. Lakin Türk Milletinin şahlanışı karşısında duyulan büyük güven ve mutluluk duygularımız, bunların hepsini bastıracak güçtedir. Hamdolsun!

Allah’a şükür ki Afrin Harekâtı ile yine şaha kalkan milletimiz ve devletimiz düşmanların, hainlerin ve gafillerin arzularını kursaklarında bırakacak kadar dünya efkârını dize getirmiş durumdadır.

Sosyal medya haşeratlarına rağmen durum budur. Vesselam!

Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
YAZARLAR
...

sanalbasin.com üyesidir

© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya