İstanbul’daki seçimler acaba kimlerin nasıl bir denemesiydi?
27.06.2019 16.23
885 okunma
İstanbul’daki seçimler acaba kimlerin nasıl bir denemesiydi?
Hasan Erden

Düşmanın PKK’dan daha
tehlikeli olan gizli soğuk
savaşına dikkat!

Ülkemizde PKK’ya karşı devlet ve ordu olarak yapılan savaş çok güzel ve çok başarılı. Ancak PKK, düşmanın Türkiye’nin karşısına diktiği temel sorunlarından sadece birisidir! Zira düşman sadece PKK ile saldırmıyor Türkiye’ye… Devletimize ve milletimize asıl düşman saldırıları başka başka yollardan ve başka başka yönlerden yapılıyor. Çünkü İslam dünyasına karşı savaş açan, en başta da Türkiye’yi hedef alan düşman, çok sinsi çalışıyor, çok gizli soğuk savaş uyguluyor.

İstanbul’daki seçimler
acaba kimlerin nasıl
bir denemesiydi?

Yaşadığımız İstanbul seçimleri, ABD’nin 2000’li yılların başında Türkiye’ye ve İslam ülkelerine karşı başlattığı Haçlı savaşında düşmanın kendi hedefleri bakımından çok önem verdiği bir çalışmaydı.

Nitekim geçtiğimiz aylarda en büyük muhalefet liderinin gizli bir yatta karanlık birileriyle  bir görüşmede bulunduğu fotoğraflarla tespit edilmişti..

Bu esrarengiz olay İstanbul seçimlerinde bir takım gizli oyunların olacağını açıkça gösteriyordu.

Bu seçimlerde kim bilir bunun gibi daha başka nice karanlık ve gizli görüşmeler yapılmıştır! Ve bundan sonra da ilgili karanlık mihraklar daha ne kadar Türkiye’deki muhalif söz konusu siyasi organlarla gizli görüşmelerde bulunacaklardır?!

DÜŞMAN İSTANBUL SEÇİMLERİNDE HAÇLI
SAVAŞI İÇİN NASIL BİR ŞEYLER DENİYORDU?

Düşman, son seçimlerde Türkiye’de 2000’li yılların başında başlattığı Haçlı savaşı için bir şeyler deniyordu.

Neler deniyordu, denediğini buldu mu, bilmiyoruz. İstanbul’da denediğini yarın bütün Türkiye’de uygulamak mı istiyor? Bu sorunun cevabını da zamana bırakıyoruz.

Düşman Türkiye’de ülkemize karşı Haçlı savaşını açıkca cephe savaşları şeklinde yapmıyor. Füzeyle, bombayla, atomla savaşmıyor.

Çok gizli ve maskeli olarak sessiz ve sinsi bir şekilde, değişik oyunlarla ve dolaylı yaptırımlarla savaşıyor.

ÖRNEK: ABD’DE MARKETLERİ İFLAS
ETTİREN ŞİRKET NEDEN TÜRKİYE’DE?

Örnek vermek gerekirse ABD’de marketleri kurutan ve iflas ettiren ticari firma olarak bilinen ve tanınan bir şirket, bir market Türkiye’de önce yaklaşık bir sene boyunca Bursa’da deneme çalışmaları ve faaliyetleri yapmış, sonra bütün Türkiye’mizde yaygınlaşarak büyük bir hızla atılıma geçmiştir.

Amerika’da olduğu gibi bu şirket yarın ülkemizde acaba kimleri kurutacak ve kimleri iflas ettirecektir?

Memleketimizde böyle ekonomik savaşta bizim olmayan bu sistemin saldırılarına acaba kimler yolları açıyor, kimler imkanlar sağlıyor olabilir?

Ekonomide, marketler düzeyinde yapılan bu meçhul operasyonlar şimdi siyasi alanda da mı yapılmak isteniyor? Böyle bir operasyonlar yapılacaksa, bunlar nasıl gerçekleştirilecektir?

Bunlar konumuzla ilgili akla gelen cevapsız sorular…

Millet olarak, Türkiye’mize sahip çıkmağa çalışan siyasi irade olarak bu konuda çok uyanık ve dikkatli olmamız gerekmez mi?

DOST BİLDİĞİMİZ DÜŞMAN
ASLINDA BİZİM İÇİMİZE GİRMİŞ!

Bugün Türkiye’ye sahip çıkmaya çalışan milli iradenin karşısında bir çok sorun var:

Düşman, karşımızda sadece cedelleştiğimiz PKK militanlarından ibaret değil!

Bir yerlerde yetiştirilmiş ve karşımıza gikilmiş bu ayak takımından başka Haçlı savaşında görevli bulunan, ABD’den ve İsrail’den yönetilen ve yönlendirilen pek çok sivil güdümlü ajanlar var ülkemizde.

Bunlar bizim memleketimizde, bizim toplumumuzun içinde Türkçe konuşuyorlar, Türkçe yazıyorlar, bizden gözüküyorlar. ama bizden değiller, maalesef kafa yapıları itibariyle hep yabancılar!

Yabancı gibi düşünüyorlar.

Kısacası düşmanlarımızdan yanalar, ülkemize karşı Haçlı savaşını gerçekleştirenlerden yanalar…

Türkiye’mize karşı yüreklerinden ve beyinlerinden düşmanlarımıza satılmışlar…  

BİZİM ÜLKEMİZDE BİZE KARŞI
SAVAŞAN SADECE PKK DEĞİL!

Kısacası ülkemizde PKK’ya karşı devlet ve ordu olarak yapılan savaş çok güzel ve çok başarılı. Ancak PKK, Türkiye’nin karşısına düşman tarafından dikilen temel sorunlardan sadece birisidir!

Zira düşman sadece PKK ile saldırmıyor Türkiye’ye…

Devletimize ve milletimize asıl düşman saldırıları başka başka yollardan ve başka başka yönlerden yapılıyor…

Çünkü İslam dünyasına karşı savaş açan, en başta da Türkiye’yi hedef alan düşman, kendi iletişim araçlarıyla çok sinsi çalışıyor, çok gizli ve soğuk savaşıyor.

Bu soğuk savaş rüzgarları ülkemizi etkiler mi? Etkilerse nasıl etkiler?

Hep birlikte düşünmeliyiz ve Türkiye’mize hep birlikte sahip çıkmalıyız!

Allah yardımcımız olsun!

Sevgiler, saygılar…

Hasan Erden

herden1950@hotmail.com

Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
YAZARLAR
...

sanalbasin.com üyesidir

© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Ahmet Revanlı