HAYATİ BİR SORGULAMA: 15 TEMMUZ’U NASIL ALGILAMALIYIZ?
Anadolu’ya risk alarak ayak bastığın, otağ kurduğun 1071’den beri ‘’ŞARK MESELESİ’’ adıyla Avrupa’nın ve uzantılarının gündemindesin. Anadolu’da yaşamak güç ister,bedel ister.Bugüne kadar bedel ödeyerek bu zor coğrafyada yaşadın.
03.07.2019 13.03
1 yorum
1.094 okunma
HAYATİ BİR SORGULAMA: 15 TEMMUZ’U NASIL ALGILAMALIYIZ?
İbrahim Gülsu

      Aziz Türk Milleti !

           Anadolu’ya risk alarak ayak bastığın, otağ kurduğun 1071’den beri ‘’ŞARK MESELESİ’’ adıyla Avrupa’nın ve uzantılarının  gündemindesin.

           Anadolu’da yaşamak güç ister,bedel ister.Bugüne kadar bedel ödeyerek bu zor coğrafyada yaşadın.

          Aziz Türk Milleti !

       ‘’Hazır ol cenge sulh-u salah istersen.’’ (Ülkende barış ve huzur istiyorsan her an savaşa hazır olacaksın.)

         Dünyadaki mazlumların sığınağı,korunağı olan  Anadolu’da yaşamanın bedeli bu.

        Güçlü olursan, her alanda ‘’kendin’’ ve ‘’kendine yeter’’ olursan;yeni çağa ve çağın bilgisine sahip olursan;dünyadaki tüm milletlerden daha çok çalışır,daha çok üretir ; az uyur, az yer,az konuşursan; izzetini,onurunu,yaşama iradeni ve heyecanını korursan; namazda ve niyazda samimiyeti,ruh derinliğini,miracı yakalarsan; ‘’ O rüku olmasa eğilmez başlar.’’ ifadesindeki  dik duruşunu tüm dünyaya gösterirsen bu topraklarda sana rahat var.Yoksa her an risk altındasın.

        Aziz Türk Milleti !

        Tüm düşmanlara,tuzaklara rağmen; bu coğrafyada  yaşama azmini,milli iradeni,asil duruşunu Çanakkale’de,İstiklal Savaşı’nda ve nihayet  milli direncin özeti olan 15 Temmuz’da da  ortaya koydun.

       15 Temmuz, bin yıldır devam eden hak-batıl kavgasının son halkasıdır.

       15 Temmuz; asla askeri, siyasi bir olay, şahıslara bağlı bir kalkışma değildir.

       15 Temmuz; 1800’lerde durdurulan bir medeniyeti  ve ehli sünnet omurgayı  yok etme  hamlesidir.

       Aziz Türk Milleti !

       Yeryüzündeki çatışmaları kurgulayan, medeniyetlerin, kültürlerin,bilginin,doğal hayatın katili Batı medeniyeti çöküyor.İnsanlık; senin şafağını, medeniyetini, mesajını  bekliyor.Bu görev senin.Sen ki insanlığın geleceğisin.Buna inan ve doğrul.Kutlu medeniyet yürüyüşünü başlat.

      ‘’Kur’an’dan,sünnetten  alıp ilhamı, asrın idrakine söyleteceksin İslam’ı.’’  İşte 15 Temmuz’un ruhu budur.

        Aziz milletim; uyan ve unutma,bunun dışındaki  izahlar SEVR’dir,LOZAN’dır

        Aziz Türk Milleti !

      Düşman; beyaz pirincin içine karıştırılmış beyaz taşlar gibi,çok sinsice bu ümmetin çocuklarını; İslam adına  mankurtlaştırdı,robotlaştırdı ve bu milletin üzerine kurşun yağdıracak hale getirdi.

       Adını söylemekten utanç duyduğumuz,Vatikan projesi olan bu örgütün başının; milliyetinin ve dininin ne olduğu, hoca mı,kardinal mi olduğu  meçhul.Çok iyi yetiştirilmiş bu hain; sadece senin önüne değil,tüm İslam dünyasının önüne İslam adına konmuş  bir “İSLAM TUZAĞI”dır. Tıpkı;Arabistan’daki Vehhabilik, Hindistan’daki Kadiyanilik, Irak’taki Kesnizani,Pakistan’daki Tahir ül Kadri Mısır’daki selefi hareketi…gibi.

       Aziz Milletim;

       Bundan sonra; bu kalkışmanın  sonuçlarına değil,sebeplerine kafa yoracaksın.Özellikle de  basiretini,ferasetini  sorgulayacaksın.

       Aziz Türk Milleti !

       Gün birlik günüdür.Milli birliğimizin,milli direncimizin dayanağı olan İslam adına fitne çıkaran ajan fitnecilere  fırsat verme.Hilecinin hilesini gör ve oyununu boz.Adresi ne olursa olsun  müslümanlar kardeştir.

      ‘’Ey Müslümanlar, kardeş olun.’’

       Kardeş olursanız; ilinizi,törenizi kim bozabilir?

                                         Yaşasın kardeşliğimiz,birliğimiz,dirliğimiz !

                                         Yaşasın milletim, devletim,medeniyetim !

 

Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
1 yorum yapıldı
hainler biter mi
Değerli Hocam.. Lozanı Sevr ile aynı görmenize üzüldüm. Lozan Yeni Türk Devletinin tapusudur. Türkiye Cumhuriyetinin hedefleri (Devleti Kuran lider Gazi Maraşal Mustafa Kemal Atatürk'ün bizzat ifadeleri ile) bitmemiştir. Hatay alındığı gibi Musul, Kerkük vd. hedefler de zaman içinde gerçekleştirilecektir. Tüm Türkler bir olacak cihan hakimiyeti kurulacak, Allah CC. ın adil hükmü cihana hakim olacaktır.
Yorum Ekleyen: Enver NAMLI     17.10.2019 11:49:34
YAZARLAR
...

sanalbasin.com üyesidir

© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya