+A A -A

Birileri Kılıçdaroğlu'na Türkiye'nin Herhangi Bir Devlet Olmadığını Anlatmalı!

-A A +A

BİRİLERİ SAYIN KILIÇDAROĞLU’NA TÜRKİYE DEVLETİNİN HERHANGİ BİR DEVLET OLMADIĞINI ANLATMALI

Türkiye devleti Selçuklunun Osmanlının devamı bir devlettir. Birilerinin söylediği gibi bu devletinin başlangıcı 1919 değildir.

Bu devletin başlangıcı 1071 Malazgirt savaşıdır. İşte bu nedenle haçlılar tarih boyunca Selçuklu ya ve Osmanlıya karşı haçlı seferleri yapmışlardır. Bugün de aynısını yapıyorlar.

İki de bir Hollanda da, Belçika da, Almanya da niye ihtilal olmuyor, çünkü oralarda demokrasi var, demokrasi olan ülkelerde ihtilal olmaz demenin alemi yok.

Daha dün 10 askerimiz şehit oldu. Bu ülkede her gün şehit haberleri geliyor. PKK Türkiye de demokrasi yok diye mi saldırıyor?  Bu teröristleri asmamız gerekmiyor mu?

Erdoğan düşmanlığı doğruları görmenize engel olmasın.

Bu ülkede 15 Temmuz darbe girişimi oldu. Bu darbe girişimini kimler yaptı? bunu görün artık. PKK nasıl bir taşeronsa, Fetö’de öyledir. Bugün Fetö Hıristiyan batının bir maşası durumundadır.

Bu ülke hepimizin. Bugün birlik ve beraberlik günüdür. Ucuz siyaset günü değil. 15 Temmuz da darbe olsaydı bu ülkede demokrasiye inanan, bayrağını seven, dinini seven kimse kalmayacaktı.

Artık hala gerçekleri görme zamanı gelmedi mi? Ülkemiz şu anda Darbeci Fetö’nün artıklarıyla mücadele ediyor. Suriye’de, Güneydoğu da ve Irakta teröristlerle mücadele ediyor. Şehirlere sızmaya çalışan teröristler le mücadele ediyor.

Böylesine hassas bir dönemde muhalefetin görevi Sayın Devlet Bahçeli’nin yaptığı gibi iktidara destek olmaktır. Siyasetini gene yap ancak dışarıya karşı teröre karşı muhalefetiyle iktidarıyla birlik mesajı vermelisin. Kahrolsun PKK, kahrosun Fetö, kahrosun Daeş demelisin.

Ancak Kılıçdaroğlu şunu iyi bilmelidir. Bu ülke, bu millet bütün bu şer güçlerin tuzaklarını Allah’ın izniyle bozacaktır.  Sen Yenikapı ruhuna uysan da, uymasan da bu millet bunu başaracaktır. Gel bu işte senin de tuzun bulunsun. Geri durmanın alemi yok.

İktidar bir gün onun yardımından vazgeçtik bize köstek olmasın yeter dedirt me?

Dün olduğu gibi bugün de haçlılar topyekun ülkemize karşı harekete geçmiş durum da.

Türkiye Müslüman ülkelerin ve mazlum milletlerin hamisi durumundadır. 

Bu dün böyleydi, bugün böyle yarın da böyle olacaktır. Dünyada ki mazlum milletler bizim dimdik olmamızı istiyor. 15 Temmuz’ u atlattığımızı gören birçok ülke bayram yaptı.

Çünkü Bu ülkenin Cumhurbaşkanı Dünya 5’ ten büyüktür diyor. Bu cesareti başka hiçbir ülke lideri gösteremedi. Ne kadar haklıymış değil mi? Rusya veto etti binlerce Halepli katlediliyor. Dünya seyrediyor. Ölen Müslüman olunca Hıristiyan ve Hindularda hiç acıma, merhamet duyguları olmuyor. Müslüman ölünce sanki tavuk ölmüş gibi duyarsız kalıyorlar.

Sırbistan dağılınca Sırplar Hıristiyan Slovenya’ya ve Hırvatistan’a yürüyünce Başta Almanlar olmak üzere bütün Batı dur bakalım dediler. Ancak Sırplar Müslüman Bosna Herseğ’e yürüyünce 3 yıl boyunca tavuk gibi Müslüman öldüren Sırplara hiç dur demediler. Birleşmiş milletlerin Hollanda’lı askerleri 8 000 Müslümanın elinden silahını aldı ve Sırpların önüne attı. Toplam 250 000’

den fazla Müslüman öldü.

Bu gün birlik ve beraberlik zamanı, çok çalışma zamanı, Fetö’nün devlete verdiği zararları sarma zamanıdır. Herkes aklını başına almalıdır.

Bir sürü senaryo yazmanın alemi yok. Bu millet Allah’tan başka kimseden korkmadığını gösterdi. Gelecekleri varsa görecekleri de var.

Bu defa Allah’ın izniyle siler süpürürüz. Biz Allahtan başka kimseden korkmayız.

Biz bayrağımızı, vatanımızı ve namusumuzu ölümüne canımız pahasına korumaya yemin ettik.

Bu gençlik nereye gidiyor diyenler 15 Temmuz gecesi bu milletin gençlerinin bayrağını, vatanını, namusunu canı pahasına koruduğunu gördü. Bu millet gençleriyle ne kadar gurur duysa azdır.

Kim gelecekse gelsin vız gelir tırıs gider. Allah yardımcımız olsun. Allah bu millete zeval vermesin.

 

Necdet ERGÜN    (Ziraat Yüksek Mühendisi)
www:necdetergun.com
e-mail: necdet@necdetergun.com

Etiketler: 

1 yorum var.

yazarın görüşlerine tümüyle katılıyorum. Kılıçdaroğlu ikidere arasında yıkanmamış adama benzemektedir. Keşke yol gösterici ve bilgelik yapabilseydi. Hergün ıtası biraz daha aşağılara iniyor.

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 11.10.2016 - 13:40 -1,176-
Bu sayfayı paylaşın :