+A A -A

Bizim ülkemizde Yahudiliğin bize karşı gizli savaşı!

-A A +A

Umarız ve temenni ederiz ki ;
yayınlarımızda, Türkiye’ye ve İslam’a savaş açan bu tür reklamlara bir an önce son verilir.
Türkiye’ye sahip çıkmağa çalışan milli iradenin bu konuda üzerine düşeni yapacağından eminiz. Rabbim yardımcımız olsun!

Bugünkü dünya savaşının farkına varamadığımız bizimle ilgili gizli yanı

Türkiye’de bugün ülkemize karşı çok gizli yürütülen sinsi bir savaş vardır. Bu savaş, maalesef bizim iznimizle ve müsaademizle olmaktadır. Bizim elimizle ve yetkilerimizle bize karşı yapılmaktadır.
İlk bakışta bu gizli savaşın boyutlarının nerelere kadar uzandığını bilemezsiniz ve tahmin bile edemezsiniz.
Örneğin televizyon kanallarında yayınlanan İsrail kökenli reklamlar, bugün İslam’a ve Türkiye’ye karşı kıyasıya yürütülmekte olan dünya savaşının en gizli, en karanlık ve en anlaşılmaz, esrarengiz tarafını ortaya koyar.
Geçen son yazılarımızın birinde değindiğimiz ve dikkat çektiğimiz bu gerçeği bugün daha açık olarak tekrar ele almak ve tekrar değerlendirme yapmak zorunda kalıyoruz.
Bugün memleketimizde bol bol reklamları yapılan pek çok ürün ve pek çok tüketim maddesini araştırın, nereden geldiğini ve üretildiğini soruşturun, sonunda İsrail’e bağlı ve bu Yahudi devletine arka çıkan dünyadaki büyük Yahudi firmalarıyla ve ürünleriyle büyük bir ilgisinin ve bağlantısının olduğunu bulacaksınız ve göreceksiniz.

DÜNYA SAVAŞININ TÜRKİYE’DE
BİZE YAPTIRILAN EN GARİP YANI

Türkiye, bugün ABD’ye, İsrail’e ve Avrupa’ya karşı bir strateji ve politika takip etmesine rağmen, uluslararası reklamlar konusunda tam tersine, ülkemize ve değerlerimize düşman olan bu camianın isteklerine ve yaptırımlarına maalesef boyun eğiyor ve evet diyor. 
Umarız ve temenni ederiz ki, yayınlarımızda dikkat çektiğimiz Türkiye’mize ve İslam’a savaş açan bu tür reklamlara bir an önce son verilir. Türkiye’ye sahip çıkmağa çalışan milli iradenin bu konuda üzerine düşeni yapacağından eminiz.
Millet olarak umutlarımız ve beklentilerimiz devam ediyor. Rabbim yardımcımız olsun!

YAHUDİLİĞİN VE İSRAİL’İN ÜLKEMİZDE
REKLAM SAVAŞI BÖYLE GERÇEKLEŞİYOR

Reklamlarıyla dünyada İsrail’e ve Yahudi tröstlerine destek çıkan ve yardımcı olan söz konusu ünlü büyük ticari firmaları sizlere sıralamağa çalışacağız.
Türkiye’de piyasayı ele geçiren, İsrail ile ve Yahudilik ile ilgili ve bağlantılı olan bu ürünler, az değildir.
Bunların direkt ve dolaylı olarak İslam’a ve ülkemize savaş açmış bulunan ABD ve İsrail ile gözle görülür bir şekilde ilgilileri ve bağlantıları vardır. 
Ürünlerini satın aldığımız ve faydalandığımız firmaların bir kısmı şunlardır:
ACE (çamaşır suyu), ALGİDA (dondurma), ALO (çamaşır tozu), ALORKO (kombi), ARİEL (çamaşır tozu), BLENDAX (şampuan), CIF, CLEAR (şampuan), CNN (TV), COCACOLA (kola), CORNETTO (dondurma), DANONE (katkılı yoğurt), DISNEY (çizgi film), DOMESTOS (çamaşır suyu), ELİDOR (şampuan), FANTA (kola), FRUKO, IBM, IPANA (diş macunu), KOMİLİ, LİPTON (çay), LUX, MAGNUM (dondurma), MARLBORO (sigara), MİS, NESCAFE (kahve), NESQUIK  (içecek, yiyecek vb.), NESTLE (çikolata), NOKIA (telefon), OMO (çamaşır tozu), ORGANİCS,  ORKID (özel), PANDA, PARLIAMENT (sigara), PEPSİ, RİNSO (çamaşır tozu), SALEM, SANA (organik yağ), SCHWEPPES (gazoz), SİGNAL (diş macunu), TURKUAZ SU, VAKKO, VİM, WINSTON (sigara), YEDİGÜN, YUMOŞ (yumuşatıcı), ACE (çamaşır suyu), AJAX, ALO (çamaşır tozu), ARİEL (çamaşır tozu), AXE, BLENDAX (şampuan), CALGON vs. 

TÜRKİYE’DE BASIN REKLAMLARINDA
İSRAİL’İN COCA COLA OLAYI

Yeni Şafak’ta Yazar İbrahim Karagül, 10 Kasım 2017 günkü yazısında: “Savaşı İslâm’ın kalbine taşıyorlar: Hep birlikte karşı durmak zorundayız!”  demiş. 
Bugün memleketimizde olanlara bakılırsa, insanların İslam inancı maalesef kalbinden vuruluyor.
Zaman ve Yeni Şafak Gazeteleri yıllar önce yaptıkları yayınlarla Coca Cola'nın arkasında İsrail'in olduğunu ve bu ürünlere verilen paranın Filistinlilere ve tüm Müslümanlara mermi olarak döndüğünü ve döneceğini savunmuşlardır.

SONUÇ
Bugün Türkiye olarak İslam dünyasında yoğunlaşan Haçlı savaşında ülkeler ötesindeki düşman oyunlarına ve saldırılarına karşı pek ala tepki gösteriyoruz, üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Ama kendi ülkemizde dostluk ve barış ikliminde ve şartlarında bize karşı gerçekleştirilen düşman faaliyetlerini hiç görmüyoruz, göremiyoruz.
Öncelikle ve özellikle düşmanlarımızın içimizde bu sinsi ve gizli faaliyetlerinde kazandıklarının yarın bize karşı silah ve cephane olarak karşımıza çıkacağını hiç unutmamak gerekir.
En önemlisi söz konusu ülkenin bu konuda esrarengiz hazırlıklarının olduğu konusunda strateji ve askeri uzmanların iddialarını teyit eden oluşumları hiç hatırdan çıkarmamak gerekiyor. 
Millet olarak ve yönetimler olarak bu açığımızı gözden kaçırmamamız lazım geliyor.
Dikkatli olalım! Olayları ve olanları tekrar tekrar düşünelim ve değerlendirelim lütfen!

Sevgiler, saygılar…
herden1950@hotmail.com

 

 

 

 

1 yorum var.

Filistin'de bile fabrikası var gerisini düşünmek bile çok ilginç.

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 15.11.2017 - 12:25 -949-
Bu sayfayı paylaşın :