+A A -A

Burdur Gölhisar Aydın Muğla Denizli Toplantıları ve Yörük Türkmen Şöleni

-A A +A

Vakfımızın Mütevelli üyesi ve 24. Dönem Muğla Milletvekili ve Ali Boğa’nın Boğalar 19. Yörük Türkmen Kültür Şölenine davetine katılmak üzere Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah BAŞER, Başkan Yardımcısı Adnan YILDIRIM, Genel Müdür Ali AY ve Kırıkkale Temsilcisi Erol GÜROL dan oluşan heyetimiz güzergahta bulunan Burdur, Gölhisar, Kemerhisar, Fethiye, Köyceğiz, Aydın ve Denizli vakıf temsilcileri ve vakıf dostları ile bir dizi Bölge ve İl Toplantıları planlayarak 21 Temmuz 2017 Cuma günü Ankara’dan yola çıktık.

Afyon Köroğlu Belinde çay molası
Afyon Köroğlu Belinde çay molası

İlk durak Burdur, İl Temsilcimiz Hasa Vural’ı iş yerinde ziyaret ettikten sonra toplantı mahalline geçildi, Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah BAŞER, Ülkemiz ve Gönül Coğrafyamızın içinde bulunduğu şartlar sorumluluğumuzu artırdığını, vakıf olarak daha kurumsal ve planlı çalışmak gerektiğini, üç yıllık eylem planını devreye koyduklarından bahisle şube ve temsilciliklerimizin de bu çerçevede yıllık eylem planlarını yaparak faaliyetlerini sürdürmeleri gerektiğini belirtti.  


Heyetimiz Burdur İl Temsilciliği yöneticileri ile Avukatlar Evinde toplantı halinde, 

Aynı gün Burdur’dan Gölhisar’a geçildi, Önce Gölhisar Temsilciliğimizin Başkanı Sayın Bülent OKUNAKOL’ u Gölhisar Gündem gazetesindeki makamında ziyaret ettik. Sayın Okunakol heyetimize çalışmaları ve Gölhisar hakkında bilgi verdi.


Temsilcilik Başkanımız Bülent Okulu Gölhisar Gündem gazetesindeki makamında ziyaret ettik.

Vakıf dostlarımızla istişarelerde ve değerlendirmelerde bulundu. Vakıf çalışmalarında hiç bir fedakârlıktan kaçınmayan Gündem Gazetesi sahibi ve Temsilcimiz Sayın Bülent OKUNAKOL'a şükranlarımı sunuyor, başarılarının devamını diliyorum.

Sonraki Sayfa >>

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 25.07.2017 - 19:11 -960-
Bu sayfayı paylaşın :