+A A -A

Cimbom'un 7. Harikası

-A A +A

Galatasaray sonunda Badou Ndiye transferini bitirdi... Sarı-Kırmızılılar'ın Senegalli yıldız için Osmanlıspor ile 7.5 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi. Cimbom'un Ndiaye için ayrıca Osmanlıspor'a altyapıdan 3 oyuncu vereceği bildirildi. Galatasaray, yeni 10 numarasına yıllık 2.2 milyon Euro ödeyecek. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ankara'da Osmanlıspor yönetimi ile bir araya geldi ve transferi bitirdi. 3 gün önce Sarı-Kırmızılılar, Ndiaye için Başkent temsilcisine 5 milyon Euro ve 2 oyuncu teklif etmişti. Bu rakamı az bulan Osmanlıspor Yönetimi, Galatasaray'ın yaptığı 7.5 milyon Euro'luk teklifi geri çevirmedi. Ndiaye'yi, Sarı-Kırmızılılar'dan önce Trabzonspor da kadrosunda görmek istiyordu.

​BADOU SÜPER LİG'DE BÜYÜK BİR İZ BIRAKTI
Osmanlıspor yıldızı Badou Nidaye'yi 2 yıl önce Norveç temsilcisi Bodo Glimt'ten 350 bin Euro karşılığında transfer etti... Süper Lig'de gösterdiği performansla büyüklerin gözdesi olan Badou Ndiaye'nin Galatasaray'a büyük katkı vermesi bekleniyor. Senegalli yıldız futbolcunun, son günlerde Osmanlıspor yönetimine büyük baskı yaparak, "Bırakın da Galatasaray'a gideyim" dediği öğrenildi.

BAŞKAN ÖZBEK İLE BİRLİKTE GELDİ
G.Saray'ın yeni transferi badou ndiaye dün gece İstanbul'a ayak bastı. Tecrübeli oyuncuyu G.Saray taraftarı karşıladı. Sarı-Kırmızılı kulübün Başkanı Dursun Özbek ile birlikte İstanbul'a gelen Senegalli yıldızın sağlık kontrollerinden geçtikten sonra resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor..

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 01.08.2017 - 12:04 -423-
Bu sayfayı paylaşın :