+A A -A

Çocuklarımız Gurur Kaynağımız

-A A +A

 

Yeni Çizgi Eğitim Kurumları İnternet Sitesi İçin Tıklayın...

28 Aralık 2016 tarihinde Ankara Wushu şampiyonasında YENİ ÇİZGİ EĞİTİM KURUMLARI adına Yeni Çizgi İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimizden Kader Avşar, 3. sınıf öğrencilerimizden Burak Kaan Toğrul ve Yeni Çizgi Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerimizden Oğuzhan Kerenciler olmak üzere üç sporcumuz yarışmaya katılmışlardır.

Düzenlenen müsabakalar sonucunda;

Yeni Çizgi İlkokulu 2. sınıf öğrencimiz Kader Avşar kendi kategorisindeki üç yarışmada ÜÇ BİRİNCİLİK,

3. sınıf öğrencimiz Burak Kaan Toğrul kendi kategorisindeki tek branşta BİRİNCİLİK,

Yeni Çizgi Ortaokulu 8. sınıf öğrencimiz Oğuzhan Kerenciler kendi kategorisindeki üç yarışmada ÜÇ BİRİNCİLİK,

olmak üzere, toplamda 7 BİRİNCİLİK elde etmişlerdir.

Bu başarılarıyla, öğrencimiz Kader Avşar ümitler kategorisinde Antalya’da yapılacak Türkiye şampiyonasına, Oğuzhan Kerenciler de yıldızlar kategorisinde Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonasına ve Balıkesir’de yapılacak okullar arası Türkiye Şampiyonasına YENİ ÇİZGİ EĞİTİM KURUMLARI’nı temsilen katılmaya hak kazanmışlardır.

Öğrencilerimizin bu başarıları, başta kendi aileleri olmak üzere, YENİ ÇİZGİ EĞİTİM KURUMLARI ailesi olarak tarafımızdan ve spor severler tarafından büyük sevinç ve gururla karşılanmıştır.

Eğitim alanında kısa bir süre içerisinde kendini kabul ettiren ve adından sıkça söz ettiren Eğitimin Yükselen Yıldızı YENİ ÇİZGİ EĞİTİM KURUMLARI olarak, kurumlarımız adına spor alanında kendi kategorilerinde büyük başarılara imza atan sevgili öğrencilerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.  Ayrıca büyük emekler sarf ederek onları hazırlayan antrenörlerini ve ailelerini de kutlarız. 

 

 

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 02.01.2017 - 11:42 -1,455-
Bu sayfayı paylaşın :