+A A -A

Diriliş Ertuğrul'un 81. bölüm fragmanında şoke eden olay

-A A +A

Her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen Diriliş Ertuğrul'un 81. bölüm fragmanı diziseverleriyle buluştu. İşte herkesi şaşırtan bir bölümle gelecek olan Ertuğrul 81. bölüm fragmanıyla ilgili tüm detaylar...

 

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yine nefes keserken yeni bölüm tanıtımı büyük merak konusu oldu. TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 81.bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen dizisinin son bölümünde oldukça ilginç dakikalar da yer aldı. Son bölümde Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşti. Aslıhan Ertuğrul’un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar’a getirildi. Bu gelişmeler yaşanırken Diriliş Ertuğrul 81.bölümünde Vasilyus ve Ural'ın birleşmesi şaşırtmadı. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak? İşte fragmanı ve yeni bölümü ile ilgili tüm detaylar

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 81.BÖLÜM FRAGMANI

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 81.bölümü fragmanı yayınlandı. Sevilen dizi 22 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında seyirci ile buluşacak.
diriliş-ertuğrul-81-bölümünde-neler-olacak

Diriliş Ertuğrul 81.bölümünde neler olacak? 

Baskın Üstüne Baskın Askerlerinin Aslıhan’ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar’a gelen Vasilius, tuzak kurduğunu sanırken büyük bir tuzağın içine düşmüş ve Ertuğrul Bey’in gazabına uğramıştır. Lakin kendini garantiye alan Vasilius, Bamsı’nın Teo’nun elinde olması sayesinde takas edilmek şartıyla kurtulmuştur. Teo ve adamları üç Türkmen beyini öldürtmüş, bunun karşılığında Ertuğrul, Karacahisar Kalesinde üç komutanın cesedini sallandırma emrini vermiştir.

Görev başarıyla tamamlanmıştır fakat Kutluca, Turgut, Samsa henüz kaleden çıkamamışlardır. Ertuğrul ve Aliyar’ın aklı da onlardadır. Peki Turgut, Kutluca ve Samsa bu büyük tehlikenin içinde kaleden kurtulabilecekler midir? Kalede komutanları sallandırılan Vasilius bu şok halinden sonra nasıl bir hamlede bulunacaktır? Onun hamlelerine Ertuğrul’un karşı hamlesi ne olacaktır?

Diğer yandan Dündar, Acar Bey’in kızı Günyeli’ye gönlünü kaptırmış, bu durumu Halime’ye açmıştır. Fakat Halime, Günyeli’nin Acar Bey’in kızı olduğunu dolayısıyla bu sevdadan vazgeçmesini söylemiştir. Eğer durumu Ertuğrul Bey bilirse bu ilişkiye gönlü razı gelmeyecektir. Peki Dündar, yengesinin tavsiyesini mi dinleyecektir, yoksa her ne pahasına olursa olsun duygularının peşinden mi gidecektir?

Diriliş Ertuğrul son bölümünden öne çıkanlar

"Zafer, adını koyanındır... Ömrümüz yetişmezse namımız yetişecek... Pusatımız ulaşmazsa neslimiz ulaşacak..." 

"Soysuzlardan korkup döşeğe gireceğime, şerefimle mezara girerim!"

“Sizinle savaşanlara karşı Allah yolunda siz de savaşın. Ancak aşırı gitmeyin. Çünkü Allah aşırı gidenleri sevmez.” 

"Bugün indireceğimiz her yumruğun sesi bin sene sonra duyulacak! Var olsun töremiz, Hak olsun menzilimiz, Yardımcımız olsun Rabbimiz!"

"Türk'e pusu kurulmaz, Türk'ten intikam alınmaz, Türk'e ceza kesilmez! Bu topraklarda Ezan dinmeyecen, bayrak inmeyecektir. Tüm cihan bilecek ki, İlahı nizam her yere yayılacak.

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 21.03.2017 - 14:57 -1,514-
Bu sayfayı paylaşın :