+A A -A

FBI/ADL Savaşı henüz kazanan yok!

-A A +A

http://www.wrmea.org/1993-april-may/san-francisco-spy-ring-the-tip-of-the-iceberg.html

ADL daha sonra bu bilgileri Israil ve Güney Afrika hükümetlerine satmıştı. 

Haklarında bilgi toplananlar arasında "Israil aleyhtarı olarak bellenen" sivil hak aktivistleri, Nanci Pelosi gibi kongre üyeleri, gazeteciler, işçi sendikası liderleri, zenci hakları savunucusu  National Association for the Advancement of Colored People (NAACP), Afrika'daki ırkçı beyaz yönetimi ile mücadele eden Afrika yerlilerinin kuruluşu African National Congress ve Amerika’daki beyazlar dışındaki siyasi kuruluşların şemsiye kurulusu Rainbow Coalition bulunuyordu.

ADL yasadışı yollardan topladığı bu bilgileri hedef şahıslara, İsrail aleyhindeki çabalarını durdurmaları için  şantaj yapmak için kullanıyordu. ADL'nin telefon dinleyici casuslarından Roy Bullock hakkında düzenlenen iddianame  dosyasına göre, 30 yıl içinde 9800 şahsın ve 950 kurulusun telefonlarını dinlemiş, bilgileri tape ederek ADL'ye para karşılığında vermişti. Bölge savcısı  Dwyer birkaç ay sonra esrarengiz şekilde sözlerini geri aldı.

http://thebilzerianreport.com/the-anti-defamation-league-covering-up-jewish-racism-and-israeli-war-crimes-for-almost-100-years/

ADL, Pennsylvania için tam bir rol örneği olmuş anlaşılan.

FBI'in ADL ile savaşından Erdoğan’ın öğreneceği çok şey var.

Öğrenmeye açık olanlar için bir de kitap takdim ediyorum.

THE UGLY TRUTH ABOUT ADL

<<<KİTABI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...>>>

Media Folder: 
Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 02.06.2015 - 14:29 -726-
Bu sayfayı paylaşın :