+A A -A

Fenerbahçe'nin 3 Temmuz hesaplaşması başlıyor!

-A A +A

 

Fenerbahçe şampiyonluk şansını mucizelere bıraktı. Kasımpaşa yenilgisi, Şampiyonlar Ligi ihtimalini de tehlikeye sokar. Bugünkü maç, ligdeki kaderini belirleyecek. Fenerbahçe, kazanırsa Krasnodar maçına da moralli çıkacak en azından Şampiyonlar Ligi opsiyonunu sürdürecek.

BÜTÜN GÖZLER SİLİVRİ'DE

FETÖ terör örgütünün başı olan Fettullah Gülen'in 1 numaralı sanık olduğu "Şike Kumpası" davası yarın Silivri'de yapılacak duruşmayla başlayacak. 3 Temmuz süreciyle hesaplaşma yaşanacak. Başkan Aziz Yıldırım'ın da müşteki olduğu davada duruşmalar üst üste 5 gün yapılacak.

RUS RULETİ

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi'nde Rusya'da 1-0 yenildiği Krasnodar ile çarşamba günü Kadıköy'de rövanşa çıkıyor. Kasımpaşa ve Krasnodar maçlarında alınacak negatif bir sonuç, taşların yerinden oynamasına yol açar.

YARGITAY'DA SONA DOĞRU

Kumpas davasının başlamasının ardından Yargıtay'ın 3 Temmuz dosyası ile ilgili kararını bu hafta içinde vermesi beklentisi doğdu. Yargıtay, Başkan Aziz Yıldırım'ın beraat kararını onarsa, mayısta kongre var. Fenerbahçe yönetimi, yeni sezona yeni yönetimle girebilir. (Akşam)

 

 

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 19.02.2017 - 20:30 -328-
Bu sayfayı paylaşın :