+A A -A

Haçlı Maymunları

-A A +A

        Şunu  unutmayalım! 15 Temmuz ayaklanmasının arkasındakileri görmemiz gerekir .Öndekiler, piyonlar, satılmışlar , FETÖ ve ona kayıtsız şartsız biat edenlerdir. Ama  bir de bunların arkasında  olanlar, onlara maddi, manevi destek verenler vardır.Amerika başta olmak üzere  bütün batının üst akılları  FETÖ darbe  hareketinin mimarlarıdır. Eğer  bunları bilmez ve görmezsek daha çok 15 Temmuzlar görürüz. İslam karşıtı bütün milletler, kavimler ,elbirliği ile islamı  kaldırmak ve ona inananları hakimiyetleri altında  tutarak sömürmek peşindedirler.Bunun için kutsal kitabımız Kuran- ı kerimin ilahi ferman ve ikazlarına  bir göz atmamız gerekir.

‘’ Ey iman edenler  yahudileri ve hiristiyanları yani  batı idolejilerinin mimarlarını  samimi ve güvenilecek bir dost ,sözü dinlenecek bir yönetici,himayesine sığınılacak  bir koruyucu,kısaca  veli,dost edinmeyin;  unutmayın ki onlar birbirlerinin   dostlarıdır .İçinizden her kim onları dost edinecek olursa, o da onlardandır.Çünkü Allah  kafirlerle böyle sıkı fıkı içinde olan zalimleri doğru yola iletmez’’ (Maide 5 Ayet 51)

Ey FETÖ  ve tabileri ,Allahımızın bu ve benzeri yüzlerce uyarıları var.  Hiç  okumadınız mı?  Ne işin var Pensilvanya da? Niçin ezanların gür seslerle okunduğu , isteyinin dini inançlarını, istediği şekilde yaşadığı cennet vatanımızda yaşamıyorsunuz? Rabbimiz  ,onları dost edinip onların himayesine girenleri,  onlardan sayıyor. Böylelerini zalimlik  sıfatı ile nitelendiriyor. Onların safında olduğunuz, onların emir ve direktifleri ile hareket ettiğiniz müddetce; şu yaşadığınız hezimetlerin daha fazlası ile karşılaşacağınızı haber veriyor.

Ey FETÖ ve ona biat edenler! Sizler bu milletin tankını ,topunu, tüfeğini kime çeviriyorsunuz ? Kimleri şehit ediyorsunuz? Kimleri yaralıyor ve sakatlıyorsunuz ?Onlar mümindir, müslümandır. Allah’ımızın müslümanlara dost  olarak haber verdiği kimselerdir.Onların kanlarını içiyorsunuz.Bakınız Allahımız kutsal kitabımız Kur’anda :

       ‘’Sizin yardımcınız, koruyucunuz ve  gerçek dostunuz kafirler, münafıklar değil .Ancak Allah ve onun Rasülüdür ve ona tam teslimiyet ile boyun eğerek namazlarını kılan zekatlarını veren müminlerdir.  (Maide  5 Ayet 55)

       Yoksa  sizler müminleri  ve islam diyarını bırakıp  kafirlerin hakimiyetinde olan memleketlerde yaşamanızın sebebi nedir? Birgün kafirlerin üstün gelerek, hakimiyeti elde edeceklerini düşünerek   onların safında  mı yerinizi alıyorsunuz? Yanılıyorsunuz. İşte siz ve sizin gibi olanlara ilahi uyarı :

    ‘’Kalplerinde   hastalık olan şu münafıklarin,kafirlerin günün birinde galip gelmeyeceği ne malum?İyisi  mi  biz şimdiden tedbirimizi alalım. Zira  başımıza bir bela gelmesinden korkuyoruz” diyerek şirin görünmek için çırpındıklarını hep onlara yöneldiklerini görürsün, fakat  Allah yakında kafirleri hezimete uğratarak size vadettiği zaferi nasip edecek, yahut katından bir buyruk göndererek münafıkların bütün planlarını suya düşürürecektir . İşte ozaman yüreklerinde  Allah ve    müminlere karşi çirkin düşüncekler besledikleri ve kafirleri kendilerine dost ve yardımcı edindikleri için büyük bir pişmanlık duyacaklar’’ (Maide 5   Ayet 52)

      Şunu unutmayalım Allahu Teala bütün kullarını deniyor. Kimini yokluklarla deniyor. Kimini bol nimetlerle   donatıyor .FETÖ sizi de dünyada az kesimin sahip olduğu varlıklarla deniyor.Sizi, masum  saf kalpli insanların hibeleriyle  ,bağışlarıyla malikane  ve kaişenelerde yaşatıyor.   Ama Allah’u Teala şu ilahi fermanlarla ikaz ediyor:

       ‘’ Yoksa siz hep öyle nimetler içinde yaşayarak cenneti kazana bileceğinizi mi umuyordunuz?Yani Allah sizin içinizden canla başla mücadele eden ve kendilerine Allah’tan, Allah’ın Rasulünden müminlerden başkasını dost ve yardımcı edinmeyen, fedakar müminleri iki  yüzlülerden ayırıp kendi halinize birakılacağinizi mi sandınız? Hiç kuşkusuz Allah yaptığınız herşeyden haberdardır.’’ (Tövbe 9 Ayet 16)

       İşte müminleri uyaran ,yüce ferman, yolumuzu ,yönümüzü ve kiminle dost olacağımızı bildiriyor.

       Ey FETÖ  ve onun emriyle millete ,kardeşlerine acımasızca  mermiler yağdıran ,onları şehit eden binlercesini yaralayan, sakat bırakanlar! Gerçekten mümin iseniz geliniz bu ilahi mesajı okuyunuz safınızı değiştiriniz.Allah’ımızın şu çağrısına da eğer samimi iseniz kulak veriniz.

       ‘’Ey iman edenler! sizden önce kendilerine kitap verilmiş olan yahudi ve hırıstiyanlardan dininizle alay edip  eylenenleri ve ilahi vahiy gerçeğini tümüyle inkar eden diğer kafirleri kendinize yönetici,koruyucu,yardımcı  ,dost,müttefik yani veli edinmeyin ve bu kitaba gerçekten inanıyorsanız  Allah’a karşı gelmekten titizlikle sakının.  Zalimlerle aynı cephede kesinlikle yer almayın ‘’ (maide Ayet 57)

       Bu ilahi  ikaz ,bütün müminleredir. Şunu unutmayalım  Hak ile batılın mücadelesi bugün olduğu gibi kıyamete kadar devam edecektir .Onlar batılı hakim kılmak için her türlü hile ve desiseleri yapacaklardır.İnananları birbirine düşürmek için fitne kazanını kaynatacaklardır.Müminlere düşen görev Rabbimizin bu uyarılarına dikkatle  sarılıp onların safında yer almamaktır.

     Aziz Türk  Milleti ! Allah’ın ipine sarıldığımız müddetce dost ve düşmanın kimler olduğunu bilip  saflarımızı Allah ve ona inananların yanında tuttuğumuz  müddetce zafer ,başarı müslümanların olacaktır.Şu ilahi müjde dolu hüküm  doğrultusunda  hareket ettiğimiz müddetce zafer milletimizindir.

    ‘’Gerçekten onlar Allah’ın nurunu söndürmek için,bütün maharetlerini ortaya koymuş en sinsi tuzaklarını kurmaktalar ve Allah katında da onlara tuzak var. İsterse onların tuzakları dağları  yerinden  oynatacak derecede güçlü ve etkili olsun ‘’(İbrahim 14 Ayet 46)

    “Ağızlarıyla Allah’ın nurunu söndürmek isterler. İnkarcılar hoşlanmasalar da Allah nurunu tamamlayacaktır” (tevbe 9 ayet 32)

      Aziz milletimiz !  Bu ilahi fermanlar hakkıyla anlaşıldıkca müminler tuzaklara düşmeyecektir , külfarın saflarında yer almayacaktır. Birbirilerini yemeyecek , birbirlerine tuzaklar kurmayacaktır, açlık, sefalet girdabında boğulmayacaklardır.

    Ey  yüce Rabbimiz! ülkemize , cennet vatanımıza  yan gözle bakanlara  ,iç ve diş düşmanlara fırsatlar verme. Şehitlerimize rahmetinle muamele et yakınlarına sabırlar , gazilerimize acil şifalar ver, aziz milletimizi istiklalinden ve ezan seslerinden mahrum etme....AMİN

Ali Kerrar Ulu   26/07/2016

Kategori: 

2 Yorum var.

Allah razı olsun Abi.(FETÖCÜ tipinde abi kardeş değil)Allah için ve Hz Ömer i ihlasla sorgulayan anlayışta abi kardeş anlamında.Bu ve benzeri yazı yazan mahalli basındaki.Büyüklerimize,akranlarımıza küçük kardeşlerimize teşekkür ederim.Mahalli basına da teşekkürlerimi sunarım. Ulusal basın yayında yazanlara taş çıkartan cevherler var.Bunlara ve mahalli basına Allah kolaylık versin.

Allah razı olsun Allah kaleminize güç kuvvet versin çok isabetli ve faydalı bir yazı olmuş elinize emeğinize sağlık

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 27.07.2016 - 17:32 -1,585-
Bu sayfayı paylaşın :