06.07.2022 11:25
71 okunma
Paylaş
HAYDİ GENÇLER KAMPA
Koordinasyonunu Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı’ nın yaptığı Aliya İzzetbegoviç’i Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri çerçevesinde Yaz döneminde üç dönem halinde gençlik kampları düzenlenmektedir.

Koordinasyonunu Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı’ nın yaptığı Aliya İzzetbegoviç’i Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri çerçevesinde Yaz döneminde üç dönem halinde gençlik kampları düzenlenmektedir.

Kampın ilk gurubu Kayseri Erciyes’te Gençlik Spor Bakanlığı kamp merkezinde başladı.

Vakıf tarafından kamplarla ilgili yapılan açıklamaya göre;

Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı Tarafından Hazırlan ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gazi Üniversitesi Rektörlüğü ve Bosna Hersek Büyükelçiliği tarafından desteklenen 3 yıl sürecek olan “Aliya İzzetbegoviç’i Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri” Aliya’nın 18. ölüm yıldönümü 19 Ekim 2021 tarihinde Ankara’da Gazi Üniversitesi’nde yapılan tanıtım toplantısı ile başlatılan etkinlikler projesi kapsamında “ALİYA GENÇLİK KAMPLARI” düzenlenmiştir.

Kampların organizasyonu, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı işbirliği ile gerçekleştirilmektedir.

Kamplara katılımla ilgili hususlar aşağıda belirtilmiş olup, ayrıca açıklama ve ön müracaatlar www.anadoluvakfi.org adresinden form doldurulmak suretiyle yapılmaya devam etmektedir. Kamplara gençlerin yoğun ilgi gösterdiği görülmektedir.

GENÇLİK KAMP DÖNEMLERİ VE KATILIMLA İLGİLİ HUSUSLAR

GRUP

GİRİŞ TARİHİ

ÇIKIŞ TARİHİ

KAMP YERİ

1

3 Temmuz 2022

7 Temmuz 2022

GSB Kayseri Erciyes Kampı (Erkek)

2

22 Temmuz 2022

26 Temmuz 2022

GSB Samsun Ladik Kampı (Erkek)

3

9 Ağustos 2022

13 Ağustos 2022

GSB Karabük Ovacık Kampı (Kız)

 

Bu dönemlerden 1. ve 2. grup erkek öğrencilere, 3. grup kız öğrencilere tahsis edilmiştir.

Kamplara 15 – 28 yaş arası lise ve üniversite öğrencileri müracaat edebileceklerdir. (18 yaş altı öğrencilerden veli muvafakati gerekmektedir.)

Kamp kontenjanları sınırlı olması nedeniyle belirlenen kapasiteye göre gerektiğinde ön müracaattan sonra uygun dağılım yapılacak ve sonuçtan katılımcılar bilgilendirilecektir.

Katılımcıların kampa gelirken kişisel-özel eşyalarını, varsa çaldıkları müzik aletleri vb. ile hava ve kamp şartlarına uygun kıyafetlerini yanlarına almaları gerekmektedir.

 

Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
 

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Aliya İzzetbegoviç'i
Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya