+A A -A

Kahraman Milletim 15 Temmuz'da Destan Yazdı

-A A +A

Dünyada az millet bu destanı yazar. Tanklara silahsız karşı koyan kahramanları tarih yazacaktır. 15 Temmuz akşamı amasız, nedensiz yiğitçe sokağa çıkan kahraman milletim bir destan yazmıştır.

Tankların önüne geçen kadını erkeği bu destanı yazdı.

F16’ lardan bomba yağdırdılar, helikopterlerden ateş açtılar, ama bu millet geri adım atmadı.

Daha önceki darbeler sonunda bizim çocuklar başardı diyenler bu defa başaramadı dediler.

Türk milleti kazandı. Dünya demokrasi tarihinde bir ilki başardık. Dünyada ki diğer milletlere bir örnek olduk.  

O gece sokağa çıkan o geceyi yaşayan kahramanlar bilir o gecenin değerini. Sokağa çıkmayı küçümseyen alçaklar, hainler bu destanın üzerine leke sürmeye çalışıyorlar, küçümsüyorlar.

O alçaklar o gece bütün Türkiye de sokağa çıkan kahramanların herbirisinin ateş edilme ve ölme riski olduğunu bilmiyorlar ya da bilerek itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar.

Ancak bu millet “söz konusu vatansa gerisi teferruattır” dedi ve şehit olmaya gidiyoruz dediler. 250’ ye yakın da şehidimiz ve binlerce gazimiz var.

Milletimiz uyandı. Arasına sızmış bu hain şebekeyi altetti. Bu Fetullahçı terör örgütü deşifre oldu. Her şey de bir hayır vardır. Deriz ya. İşte bu Fetö terör örgütünün ordudaki yapılanması da deşifre oldu.

Alçak Fetö terör örgütü mensupları bu milletin insanlarını biz İslam için, Allah için çalışıyoruz diye kandırdılar. Şerefsizler meydanlarda ki “Ya Allah Bismillah Allahüekber” nidalarını dinlesinler.

Müslüman uyanmalı artık. Ben onlara inandım, güvendim demek yok. Her zaman her şeyi araştırmamız gerektiğini anlayalım artık. İnce eleyip sık dokuyalım.

Bir yardım mı yapacağız. Bu yardımın nereye gittiğini bizzat takip edelim evraksız vermeyelim.

Bu güne kadar bu terör örgütü yardım, himmet adı altında aldığı paraları nereye veriyor hiç araştırılmadı. Ben kendim bizzat fakir öğrencinin kendisine vereyim diyenleri kabul etmediler.

Hep nakit para istediler, siz bize güvenin dediler. İşte milletin paralarının nereye gittiği ortaya çıktı. Bugün gördük ki bu paralar Pensilvanya’ya gitmiş.

Bu toplum islam anlayışını bu meczupların islam anlayışından ayırmalıdır. Bizler kitabımızın Kur’an olduğunu ve yalnız Allah’a ibadet etmemiz gerektiğini unutmayalım.

Sorgulayan, araştıran insanlar olalım. Beyinlerini kiraya veren örgüt mensupları hiç düşünmeden Fetö’nün emrini yerine getirdiler.

Köprünün ayağından vatandaşa ateş eden hain keskin nişancı kaç tane PKK’lı ya ateş etti acaba. Türk milletini öldürmek üzere eğitilmiş anlaşılan. Bu hain keskin nişancıyı vuran polisimizin alnından öpüyorum.

Bundan sonra inşallah herşey daha güzel olacak. Kimse tedirgin olmasın. Bundan sonra daha çok çalışıp daha çok üretmeliyiz. Ekonomisi iyi olan milletler kazanır. Kötü olanlar kaybeder. 

Bilgi kirliliği karşısında sosyal medyada da mücadelemize devam edelim. Bu alçakların yurt içinde ve yurt dışında hain mihrakları var. Bunlar vazgeçmezler.

Erdoğan düşmanlığı paralel yapının değirmenine su taşıyan insan haline getirmesin, herkes aklını başına alsın. Bu milletin başında vatanı için ölümü göze almış kahraman bir Cumhurbaşkanımız var.

Son olarak buradan Cumhurbaşkanıma, Başbakanıma sesleniyorum. Ne olur PKK hücre evlerine operasyon yapan polislerimizin eline roketatar verin. Onlar evi yerle bir etsinler. Hücre evlerini başlarına yıksınlar.

Onlar evde siperde, polisimiz askerimiz dışarıda oluyor. Daima zayiat veriyoruz.

Hain Fetöcü F16 pilotları ve helikopter pilotları halka ateş ederken nokta atışı yapıyorlar.

PKK hücre evlerine hiç nokta atışı yapamamıştı bu alçaklar.

 

Necdet ERGÜN   
(Ziraat Yüksek Mühendisi)

www:necdetergun.com
e-mail: necdet@necdetergun.com

Kategori: 

There is 1 Comment

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 27.07.2016 - 10:01 -1,017-
Bu sayfayı paylaşın :