+A A -A

Mescid-i Aksa'ya Neden Kilit Vurdular?

-A A +A

 

O milyonların ölümüne sebep olan Birinci ve ikinci Körfez savaşı olmayıp Saddam ülkesini yönetseydi,

Mısır'da Mübarek Dönemi kapanıp Sisi dönemi olmasaydı, Müslüman Kardeşler devletle kavgalı değil devletle barışık olsaydı,

Libya'da Kaddafi acı şekilde devrilip öldürülmeseydi, Suriye'de Arap Baharı denilen olaylar başlayıp bugünlere gelinmeseydi,

Körfez ülkeleri birbirleriyle kavga edeceğine birlikte güçlü birliktelikler geliştirebilseydi,

İran mezhebi tavırlarından geçip Şii-Sünni dünyası arasında birliktelikten yana olsaydı,

Türkiye 2009 yılı öncesinde bir fırsat olarak yakaladığı İslam dünyasına lider olma değil ortak kardeş olma duygusunu geliştirebilseydi,

Türkiye'nin başında PKK,PYD,YPG, Barzani, FETO belası olmasaydı,

Bütün bunlardan öte sözde Müslüman olduğunu söyleyenler Afganistan'a, Irak'a, Suriye'ye, Körfeze ABD askerlerini davet edip Amerikalıları kurtarıcı olarak görmeselerdi,

Evet bunlar olmasaydı İsrail Mescidi Aksaya Kilit vurabilirmiydi....!

Miraç Olayını Konuşanlar Mescid-i Aksa'yı Savunamazlar

 

Son yıllarda muhafazakar kesim, muhafazakar siyasetçi, muhafazakar yazar, muhafazakar ilahiyatçılar "Miraç olayını" tartışmıyorlar mı?

Evet tartışıyorlar.... Mescidi Aksa'yı tartışmıyorlar mı...? Evet tartışıyorlar...

Peki yukarıdaki guruplar neyi tartışıyorlar...

Şunu tartışıyorlar. Miraç olayının ayetle sabit olan kısmı hariç diğer kısmı sulandırıyorlar, hadisleri kabul etmiyorlar, dolayısıyla İsrail'in ekmeğine yağ sürüyorlar..! Değilse buyursun açıklasınlar.

Neymiş Efendim Miraç olayındaki Peygamberimizin gece Miraca çıkması Kudüs'e değil Mekke, Kâbe yakınlarındaki bir yere olmuştur demektedirler...!

Beyler, ağalar, paşalar, Kudüs üzerinden oy devşirenler bu söyledikleriniz, bu söylenenlere verdiğiniz destekler, İsrail'in Mescid-i Aksa'yı yıkmasına " meşru mazeret kazandırmaz mı?" Hiç düşünmüyormusunuz...!

Ey Türkiye'de kendini Müslüman görüp Miraç olayını, Mescid-i Aksa'yı tartışanlar, bunu tartıştıranlar hiç utanmıyor musunuz? İsrail'in eline koz vermekle yüzünüz kızarmıyor mu?

Ha birde 1400 yıldır gelmiş geçmiş Müslümanlar bilmiyor ...! Ha siz biliyorsunuz...

Miraç olayını, Mescid-i Aksa'yı tartışmaya açanlar bilsinler ki yaptıkları İslam'a zarar verir. Yahudilere meşruiyet sağlar.

Lütfen bu yanlış yoldan dönün... Yarın bu dünyada olmasa bile Ahiret'te hesabınız zor olur....!

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 25.07.2017 - 15:03 -586-
Bu sayfayı paylaşın :