+A A -A

Ptt Teşkilatı 177. Yaşını Kutluyor.

-A A +A

AMASYA  (AHG) Edib Ahmet CEYLAN

   23 Ekim1840 tarihinde temelleri atılan PTT Teşkilatının 177. Kuruluş Yıldönümü münasebetiyle Amasya PTT Başmüdürü Cafer Bolat ve Kurum Personeli Amasya Valisi Dr. Osman Varol’u ziyaret etti.

   PTT Teşkilatının 177. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan Amasya Valisi Dr. Osman Varol, nazik ziyaretlerinden ötürü misafirlerine teşekkür ederek şunları kaydetti:      

  “PTT 177 yılı geride bırakmış köklü ve önemli bir kuruluştur. PTT toplumdaki değişim ve dönüşümü yakından takip ederek, teknolojik gelişmelerle kendini en iyi şekilde yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Bu şekilde halkımızın ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap veren PTT, çağın gereklerine uygun hizmet anlayışı ile posta, haberleşme, lojistik ve bankacılık alanında kendini geliştirmekte ve hizmet çıtasını her geçen gün yükseltmiştir.”

Ziyarette PTT Teşkilatı’nın çalışmaları hakkında bilgiler veren Başmüdür Cafer Bolat, Amasya'da:

  1. 6 PTT Merkezi,

  2. 13 Şube,

  3. 14 Acente,

  4. Toplam 33 işyeri ile hizmet verildiğini belirterek, PTT’nin sürekli olarak vatandaşlarımıza güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edindiğini ifade etti. Ziyaretin sonunda Başmüdür Bolat, Amasya Valisi Dr. Osman Varol PTT pullarından oluşan “Pul Albümü” takdim etti.

 

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 24.10.2017 - 14:45 -833-
Bu sayfayı paylaşın :