+A A -A

Rus taraftarlar Van Persie'yi kadroda görmeyince hayal kırıklığına uğradılar

-A A +A
Robin van Persie’nin kadroda olmaması sebebiyle Rusya’da büyük bir şaşkınlık yaşanıyor. Sizden bunun haberini aldığımda duyduklarıma inanamadım. Hollandalı yıldızın gelmemesi biz gazeteciler gibi taraftarları da üzdü. Sonuçta Van Persie, bir dünya yıldızı ve herkesin sahada olmasını isteyeceği bir isim. Alınmaması gerçekten ilginç.”
 
‘Fenerbahçe’nin kartviziti’ 
 
“Hollandalı yıldız, bana göre Fenerbahçe’nin Dick Advocaat’la birlikte kartviziti gibi. Krosnadar kentinde Kuban daha popüler bir takım. Ancak şu anda ikinci ligdeler. Onların taraftarlarının bile van Persie’yi izlemek için bilet aldıklarını duydum.”
 
‘Krasnodar, Chelsea gibi’ 
 
“Maça gelirsek; Andreas Granqvist’in cezalı olması Krasnodar savunması için büyük bir sorun. Mamaev de henüz tam hazır olmadığı için riske edilmeyecek gibi gözüküyor. Smolov, takımın en önemli ismi ve Rusya’nın 1 numaralı forveti. Fenerbahçe, kağıt üzerinde maçın favorisi. Ancak Krasnodar da evinde çok tehlikeli. Hızlı oynuyorlar ve kontratak üzerine yoğunlaşıyorlar. Model olarak Chelsea’nin oyun anlayışını almış durumdalar.” 
Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 16.02.2017 - 14:18 -1,433-
Bu sayfayı paylaşın :