+A A -A

Seydikemer ve Fethiye toplantıları:

-A A +A

Seydikemer ve Fethiye toplantıları:

Heyet bu programdan sondan sonra Muğla Büyükşehir ve Seydikemer Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Turhan’’ın evinde vakıf dostları ile güzel bir sohbet gerçekleşti. Daha sonra Fethiye ilçesinde kadim dostumuz emekli Eğitimci Mehmet Kocatepe’yi Köyceğiz Belediye Başkanı ile birlikte ziyaret ettik.

Muğla Köyceyiz toplantısı

Vakıf Başkanımız Av. Hayrullah BAŞER’ le birlikte Heyetimiz Muğla Köyceğiz ilçesine akşam 21 saatlerinde intikal etti. Kazancı Mevkii Orman mesire yeri sosyal tesislerinde Av. Fatih Ölemez’in organize ettiği toplantı gerçekleştirildi.


Köyceğiz toplantından bir kare

Vakıf başkanımızın güncel konulara yönelik açıklamaları ve vakfımızın faaliyetleri ile ilgili verdiği bilgiler sonucu Muğla, Köyceğiz, Fethiye, Seydikemer ve diğer ilçeleri kapsayan bir çalışma ile vakfımızın Şube veya temsilcilik biriminin açılması için gerekli çalışmanın yapılmasına karar verildi.

Çalışmalarımıza gösterdiği ilgi ve alakalarından dolayı Başta Köyceğiz Belediye Başkanı Sayın Kamil CEYLAN, Ünal ÖLEMEZ, Av. Fatih ÖLEMEZ, Av. Emin ÖZLER ve toplantıya katılan tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyoruz.


Kamil CEYLAN ve Hayrullah BAŞER

 

<< Önceki Sayfa  --  Sonraki Sayfa >>

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 25.07.2017 - 19:18 -749-
Bu sayfayı paylaşın :