+A A -A

Volkan Demirel'den Flaş Açıklama! Noktayı Koydu! Sezon Sonu...

-A A +A

Kayserispor maçı sonrası eleştirilerin odak noktası haline gelen Volkan Demirel, Fenerbahçe'deki geleceğiyle ilgili konuştu.

 

4-1’lik skorla kaybettikleri Kayserispor deplasmanında yediği goller yüzünden çok tartışılan Fenerbahçe’nin tecrübeli file bekçisi Volkan Demirel, kulüpteki geleceği hakkında da flaş bir açıklama yaptı.

Performansının iyi olmadığını kabul eden Volkan, sarı-lacivertli camiaya şu önemli mesajları yolladı:
 
“Dile kolay tam 13 yıldır bu takımdayım. İyi ve kötü günlerim oldu. Şampiyonluklar da yaşadım, başarısız dönemleri de gördüm. Ben F.Bahçe’nin hem sporcusuyum hem de koyu taraftarıyım. Bunu da göründüğü üzere kimseden saklamıyorum. Sonuçta tribünden gelmiş biriyim.

‘SÖZLEŞME SADECE BİR KAĞIT PARÇASI’ 
 
Taraftarlarımız şu an bize kızgın ve küskün olmasını anlayabiliyoruz. Bu yüzden gelen tepkileri normal karşılıyoruz. Sözleşmem çok sık gündeme geliyor ancak ben bunu hiçbir zaman problem yapmıyorum. Sözleşme sadece bir kağıt parçası. Biz bu kulübe gönülden bağlıyız. Sezon sonu oturup, gerekli değerlendirmeyi yaparız.”

4 yıl sonra bir ilk!
 
Hayatımın her döneminde sorumluluklarımın farkında oldum, bundan sonra da olacağım. Şahsıma eleştirilerin olması gayet doğal. Şu an tribüne çıksam ve kendi performansımı görsem ben de kendimi eleştirirdim.  Ancak bizler uzun yılların verdiği tecrübeye sahibiz. Bu takımı hocamız ve takım arkadaşlarımızla tekrar ayağa kaldıracak olan da bizleriz.

Vatan

 

Kategori: 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 02.02.2017 - 12:40 -353-
Bu sayfayı paylaşın :