+A A -A

Yıldız futbolcu Pepe resmen Beşiktaş'ta!

-A A +A

Beşiktaş Kulübü, Portekizli stoper Pepe'yi kadrosuna kattı. Siyah-beyazlı kulübün Instagram hesabından Pepe'nin Beşiktaş formasını giydiği bir fotoğraf paylaşıldı. Başka bir fotoğrafta da Beşiktaşlı Yönetici Umut Güner ve Pepe'nin imza anı yer aldı. Ayrıca Portekizli futbolcu da Instagram hesabından Vodafone Stadı'nın fotoğrafını paylaştı.

BEŞİKTAŞ'TAN KAP'A 'PEPE' BİLDİRİMİ

Beşiktaş Kulübü, Pepe transferini Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Beşiktaş'tan KAP'a yapılan açıklamada, "Kepler Laveran Lima Ferreira (Pepe) 'in transferi konusunda futbolcunun kendisiyle görüşmelere başlanmıştır" ifadesi kullanıldı.

PEPE TRANSFERİ NASIL SONUÇLANDI?

Beşiktaş yılın transferinde mutlu sona ulaştı. Dün Portekizli yıldızla ilk görüşmeyi yapan Beşiktaş yönetimi, olumlu geçen görüşmenin ardından bugün Pepe ile yeniden bir araya geldi.
 
Beşiktaş Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Umut Güner, yıldız futbolcuyla prensipte anlaştı. Kontrattaki son detaylar gözden geçirildikten sonra Portekizli yıldız kendisini siyah-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

 
İŞTE SÖZLEŞME DETAYLARI
 
Beşiktaş'ın Pepe ile 2 yıllık sözleşme imzaladğı, Portekizli yıldızın her bir sene için 3 milyon 350 bin euro alacağı ve imza parası olarak da 3 milyon euroya anlaşıldığı öğrenildi.
 
MANSİMOV'UN UÇAĞIYLA GELECEK
 
Portekizli yıldızın bu gece veya yarın İstanbul'a gelmesi bekleniyor. Pepe, Azeri işadamı Mubariz Mansimov'un özel uçağıyla İstanbul'a gelecek.

 

PEPE'NİN İNSTAGRAM HESABINDAN YAPTIĞI VODAFONE PARK PAYLAŞIMI

 

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 05.07.2017 - 08:03 -473-
Bu sayfayı paylaşın :