+A A -A

Yozgat'a Yapılan Saldırıları Şiddetle Kınıyoruz!

-A A +A
              Cumhurbaşkanlığı Sistemini oylayan halk oylamasından sonra Yozgat başta olmak üzere "Evet" oyu fazla çıkan illerin vatansever insanlarına hakaret ve bölücü yayınlar mide bulandırmaya başladı. İnsanımızı hakir gören bölücü zihniyet hortladı. Bilerek ve Planlı olarak yürütülen bu faaliyetler şüphesiz ki fitne ve fesat hareketleridir.
         Türkiye düşmanı hainlerin yeni taktik Savaş'ı olarak değerlendirilmesi gereken bu Tür paylaşımlar huzur bozmayı kargaşa çıkarmayı ve kaos yaratmayı amaçlayan bilinçli faaliyetlerdir. İç Anadolu'nun şerefli kararını küçümseyen aşağılayan bu hainler Türk ve Türkiye düşmanı hainlerde.
          Sosyal Medyada neidiğü belirsiz bazı zevatların paylaşımları midemizi bulandırmış ihanet kokar hale gelmiştir. Bir yerlerden Düğmeye basıldığı anlaşılan  bu planlı saldırı başta Yozgatlı olmak üzere bazı illeri karalama, aşağılama ve hakir görme kampanyasına dönüşmüştür. Amacı bölücü,ülkede  kaos çıkarıcı ve fitne ortamı yaratıcı bu mesajları şiddetle kınamanın ötesinde iç savaş çığırtkanlığı yapılmakta halkımızın sokağa dökülüp karşı karşıya getirilmesi hedeflenmektedir. Şimdi şu paylaşımlara bir göz atın:
 "Allah belanı versin Yozgat " ( AY- İsimli şahsın Twiti) " Yav Yozgat ha Yozgat ta yaşayan var mı?"  (İpektoşko isimli bayanın Twiti) " Atam keşke Konya ya Yozgat'a seçme Seçilme hakkı vermeseydi!"( (Mehmet Isimli zevatın Twiti)
“Bağımsız Eğe Projesi (BEP) İçin Eğelilerden Destek Bekliyom"
"Memlekette başkan seçiyola, bizim vergileeemizlen puropaganda yapayo, Yozgatlının, Kastamonulunun, Urfalının oylarıylan başımıza geliyo, bizi yönetiyola. Yetti gari ulen!!!!!!!!!!! Hasta etmen Adam'ı "Ege’mizin gaynaklarına Kasımpaşalıların, Konyalılar, Yozgatlıların elinde mundar ettiler” Purojemizin adı Bağımsız Ege Projesi (BEP)"Cengiz Karslıoğlu Isimli şahsın paylaşımı.
( Küfürlü paylaşımları geçiyoruz...)
           Evet Kahramanlar yatağı , Şehitler yurdu Bozok Yaylasının Yiğit evlatlarına ağzından salyalar akıtarak söven hakaret eden bölücü hainler saldırıyor hakaret ediyor!. Kurtuluş Savaşı'nda, Çanakkale Savunmasında ve PKK ya karşı yapılan Mücadele'de yüzlerce şehit veren bu kahramanlar diyarı Bozok Yaylasının Yiğit evlatlarını karalamak yok saymak kimsenin haddine değildir. Saygı sınırlarını aşan alçakça yapılan bu Saldırıyı Yozgat Şairler ve Yazarlar Derneği olarak Şiddetle kınıyoruz. İç Şavaş Çığırtkanlığını amaçlayan  bu Şahıslar hakkında yasal işlemin başlatılmasını ve cezalandırılmalarını bekliyoruz. Türkiye Kamuoyuna saygılarımızla.

Yeni yorum ekle

Yayın Tarihi : 20.04.2017 - 16:55 -404-
Bu sayfayı paylaşın :