Amiral eskisi olarak servis edilen "darbecilerin" bize göre gece, onlara göre gündüz mesaisine yurt genelinde büyük bir sivil tepki gelmesini beklemeyen vesayet odakları algı operasyonuna başvurarak, darbe girişimini sulandırmak için canhıraş bir çaba içine girdikleri görülmüştür.
06.04.2021 04:27
1 yorum
1.592 okunma
5.KOL FAALİYETLERİNDEKİ MASONLAR
Binnur Günay
5.KOL FAALİYETLERİNDEKİ MASONLAR
 
Amiral eskisi olarak servis edilen "darbecilerin" bize göre gece, onlara göre gündüz mesaisine yurt genelinde büyük bir sivil tepki gelmesini beklemeyen vesayet odakları algı operasyonuna başvurarak, darbe girişimini sulandırmak için canhıraş bir çaba içine girdikleri görülmüştür. 
 
Başta STK'lar olmak üzere üniversite  yönetimleri, sendika temsilcileri ve federasyonlar karşı bildiri hamlesine geçerek işbirlikçi AMİRALLER hakkında savcılıklara suç duyurusunda bulundular.
 
Bu girişimin meclise gelmeden önce ilk hamlenin yargı ayağından gelmesini ise ayrıca önemli bir adım olarak görmekte fayda var.
 
Önceki paylaşımımda ifade ettiğim gibi işbirlikçi yapıların organize olarak hareket ettiği bu son çıkış daha büyük bir girişimin işaret fişeği olarak görülmekte!
 
Masonik yapıların Fetö'yü de içine alan asimetrik organizasyonları olduğuna dair geçmiş deneyimlerimizi hatırladığımız da bugün karşımıza çıkan ucube nabız yoklayıcılara şaşırmamak lazım. 
 
Biden deklarasyonunun 5. Kol faaliyet alanında yer alan bu teşebbüsleri içeride sahiplenen siyasi odakların masum olduğunu hiç kimse iddia edemez.
 
Kuşkusuz ki bu planları da ayaklarına dolandı.
 
Bu bildirinin alelacele deklare edilmesini öne alanlar içinde kripto Fetöcülerin ve Gladyo unsurları arasında rol paylaşımından kaynaklanan bir post kavgası olduğu kanaatindeyim.
 
Bütün kirli çamaşırları tek tek ortaya dökülecek. 
 
İşin ucu İstanbul Tekfuru ve ona lojistik destek sağlayan Boğaz masonlarına kadar dayanacak.
 
Bildirinin yayınlanmasına karar verildiği anda hangi siyasilerin "bilgilendirildiğini" de göreceğiz. 
 
Siyasi operasyon merkezinin "ajansa" kadar uzanması tesadüf olmasa gerek...
 
Binnur Günay
...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
1 yorum yapıldı
Doğru tesbitleri var yazınızda Ancak
Bu bildirinin hazırlanmasında her zaman ifade edildiği gibi bir üst aklın eli vardır. Birileri sürekli Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı diktatör ilan edip iktidardan uzaklaştırılması gerektiğini boşuna dile getirmiyorlar. Onlar için malumunuz Türkiye'nin gelişmesinin durdurulması, Türk ve İslam Dünyası ile irtibatının kesilmesi gerekir. Ortadoğu'yu kan gölüne çevirenler Türkiye'yi bu konuda kendilerine de engel olarak görüyorlar. Haçlı zihniyeti her dönemde hortlatılıyor. Bizim, devlet ve milletimizin yanında dik durup ülkemize ve siyasi iktidara sahip çıkmamız önem kazanıyor...Tesbitlerinizi önemsiyor sizi de tebrik ediyorum..
Yorum Ekleyen: Ahmet Sargın     10.04.2021 19:18:03
...

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Aliya İzzetbegoviç'i
Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya