Dünya tarihinin geçmişinde acı, zulüm ve işkenceyi en çok yaşamış millet olan YAHUDİLER, bu kanlı geçmişlerinden zerre kadar ibret almamışlar ki, acılarının intikamını masum FİLİSTİN müslümanlarından çıkarıyorlar .
13.05.2021 02:11
145 okunma
KIYAMET KAPIŞMASI YAKLAŞIYOR MU ?
Kemal Cengiz

Dünya tarihinin geçmişinde acı, zulüm ve işkenceyi en çok yaşamış millet olan YAHUDİLER, bu kanlı geçmişlerinden zerre kadar ibret almamışlar ki, acılarının intikamını masum FİLİSTİN müslümanlarından çıkarıyorlar .

MESCİD-İ AKSA'da müslümanları, ibadetlerini yaptıkları "Harem-i Şerifte"  vahşice öldürüp şehit ettikten sonra bu mahallin hemen yanında (100 metre ötede) bulunan AĞLAMA DUVARINA varıp günah çıkartıyorlar.

Bu vahşetleri ile aynen, avını parçalayıp yuttuktan sonra bir kenara çekilip 'gözyaş" döken TİMSAHLARA benziyorlar. Bütün bir insanlık da bu vahşeti sessizce seyrediyor.
LANET OLSUN asrımızın "insan hakları" anlayışına!

İslam Dünyası 1968 yılında Yahudilerin burada çıkardıkları yangın üzerine gaflet uykusundan uyanıp "İslam İşbirliği Teşkilatını" kurmuştur. Şimdi yine burada başlattıkları bu vahşet üzerine İslam alemi harekete geçmelidir.

Böylece bu "Melun Yahudi Milleti", uyuyan devi uyardığına pişman olmalıdır.

Peygamber Efendimizin hadisi şeriflerinde haber verilen, " Yahudilerle Müslümanlar arasında başlayacak olan KIYAMET KAPIŞMASI galiba yaklaşmaktadır. Yahudilerin sığındıkları ağaç kovuklarından ve kaya arkalarından (saklandıkları bu siperlerin bir şekilde haber vermesi ile) yakalanıp  öldürülecekleri" (Müslim, 2929) günler geliyor.

Atalarımız, "Eceli gelen köpek cami duvarına işer" demişlerdir. Eceli gelen Yahudiler "Kutsal Kudüs Mescidimizin" duvarına işiyorlar. Onların eceli gelmiştir, müslümanların da "mecali" var ise, artık bu köpekler gebertilmelidir.

Kemal CENGİZ
Emekli Müftü
 

...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Kemal Cengiz
DİĞER YAZILARI

Kemal CENGİZ
Emekli Müftü

Memleketi olan Ankara/Çamlıdare Ahatlar köyünde 1951 yılında doğdu. İlköğrenimi yıllarında Hafızlık ve Medrese Usulü Arapça tahsili yaptı. 1974 yılında Ankara Merkez (Tevfik İleri) İmam-Hatip Okulu'nu bitirdi. Aynı yıl girdiği İzmir Yüksek İslam Enstitüsü'nden 1978'de BİRİNCİLİKLE mezun oldu.

Dini Yüksek Tahsilini yaparken aynı zamanda İmam-Hatip olarak göreve başladı. Mezuniyetini takiben yurdun çeşitli il ve ilçelerinde Vaiz, İlçe Müftüsü ve İl Müftü Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Toplam 43 yıl görevden sora 2016 yılında "yaş haddinden" emekli oldu.

KELÂM-I KEMÂL adıyla özlü sözlerini içeren bir kitabı yayımlandı. Dini, milli, ahlaki ve sosyal konularda çeşitli gazete ve dergilerde çok sayıda çıkan yazılarına devam etmektedir. Bu yazılarından aldığı derece ve ödülleri ile TAKDİR belgeleri bulunmaktadır. 2007 yılında Diyanet İşleri Başkanlığınca Türkiye çapında açılan "Hutbe Yarışmasında" BİRİNCİLİK ödülü bulunmaktadır.

Dini Yüksek İhtisas Eğitimi (İstanbulh-Haseki) yanında Uzmanlık derecesinde Arapça, orta derecede İngilizce biraz Farsça, biraz da Almanca bilmektedir.

Evli, iki oğulu  ve beş torunu bulunmaktadır.

...

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya