Tevrat’ ı heva ve heveslerine göre tahrif ederek Siyonizm’ i ihdas edenler için, Aynı şekilde İncil’ i tahrif edenler için YAŞASIN CEHENNEM!
06.08.2021 05:38
1.191 okunma
Yaşasın Cehennem!
Mehmet Aktan

            -Tevrat’ ı heva ve heveslerine göre tahrif ederek Siyonizm’ i ihdas edenler için, Aynı şekilde İncil’ i tahrif edenler için  YAŞASIN CEHENNEM!

            -Siyonist hedefleri uğruna insanlığı manevi değerlerinden soyutlamak için Avrupa’ da Fransız ihtilaliyle insanı tanrılaştırıp “Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler” şeklindeki mutlak hürriyet anlayışına dayalı Liberalizmi-Kapitalizmi insanlığa kurtuluş olarak takdim edenler için YAŞASIN CEHENNEM!

            -Liberalizm tutmayınca, bu defa mutlak eşitlik anlayışına dayalı (Marksist-Leninist) Komünist anlayışı insanlığın kurtuluşu olarak sunanlar, bu akım yüzünden de 10 milyonlarca insan katledilmesine neden olanlar için YAŞASIN CEHENNEM!

            -Komünizme karşı, ırkçılığı hortlatıp Hitler, Mussolini gibi zalim diktatörler eliyle yine 10 milyonlarca insanı yok edenler için YAŞASIN CEHENNEM!

            -Din ve vicdan hürriyeti-laiklik adı altında milyonlarca insana Ateizm, Deizm, Determinizm, Realizm, Sürrealezim, Rasyonalizm, Septisizm, Evrim Teorisi gibi daha yüzlerce Allah’ sızlık ve Kitap’ sızlığı propaganda ederek saptıran, Din ve ahlakından eden felsefeciler için YAŞASIN CEHENNEM!

            -Müslüman toplumları, türlü desiselerle birbirine düşman edip kırdıranlar için YAŞASIN CEHENNEM!

            -Marksizm-Leninizm’ e inanmışken, dolayısıyla din ve milliyet farklılığı düşünceleri yokken Kürt kardeşlerimizi “Size Kürt Devleti kuracağız” vaadiyle kandırıp 1000 yıldır kardeşçe yaşayan halklarımızı birbirine düşman etmeye çalışıp on binlerce cana sebep olan Siyonist kuklası ve ajanı P.K.K. lılar için YAŞASIN CEHENNEM!

            -P.K.K. yı hürriyet savaşçısı olarak lanse edip, hiçbir maddi ve manevi desteği esirgemeyen bu suretle bu mazlum ve masum Milleti onca senedir rahatsız eden, yıkıp yok etmeye çalışan iki yüzlü Batı için YAŞASIN CEHENNEM!

            -Düşmanın planlarına alet olup, siyasi ihtiras uğruna kendi öz Milletine düşmanca tavırlar takınanlar için YAŞASIN CEHENNEM!

            -“Gücümüz azalırsa, gider İzmir’ i yakarız, Antalya’ yı yakarız, Muğla’ yı yakarız diyenler için,

            -“Gücümüz azaldı, adamımız azaldı, eylem yapamıyoruz, demeyin; 2-3 genç bir araya gelip eylem yapabilir. Silahımız yok demeyin, silahınız bir kibrit, bir çakmaktır! “

Diyenler için,

            -“Erdoğan’ ın gitmesi için; çok büyük afetler, çok büyük seller, çok büyük depremler, çok büyük yangınlar, Avustralya’ daki gibi yangınlar olması lazım diyenler için,

            YAŞASIN CEHENNEM!

            -Neye hizmet ettiğinin, kimin değirmenine su taşıdığının farkında olmayan gafilleri ise Yüce Rabbim ıslah etsin, ıslah olmayanları da kahretsin İNŞAALLAH.

            Değerli okuyucu;

            Hain, zalim ve mel’ unların işi kolay. Bu doğru. Çünkü yıkmak kolay yapmak zordur!

            Ancak, mazlumlar daha az refahla yaşayabilir! Daha az ormanımız olsun, gam değil. Biz yine uğraşır ormanlar tesis ederiz. Biz istifade edemezsek, çocuklarımız torunlarımız istifade eder.

            Hz. Peygamber (S.A.S.) Efendimiz ve Ashabı, Mekke’ de ablukaya alındı, ağaç kabuklarıyla hayatlarını idame ettirdiler. Ama sonuçta, 14 asır sonra ablukaya alanlar değil, ablukaya alınanlar hayırla yad ediliyor!

            Anadolu’ yu, İstanbul’ u Haçlılar yaktılar yıktılar. Ama şimdi onların adı anılmıyor. Anadolu’ya mührünü vuranlar Anadolu’ nun şimdiki sahipleri.

            Allah var iken gaile yok!

            -Ey hain P.K.K. ve yardakçıları; masumları katlederek, ormanları, içindeki masum canlarla yakarak devlet kurulmaz!

            Hem Marksizm’ e inanıp hem de Kürt Milliyetçiliği-ırkçılığı yapmanız aklınızın olmadığının tartışmasız delili! Çünkü Marksizm Din ve Milliyet tanımaz!

            Bu yolda öldürülürseniz nereye gideceğinizi düşünüyorsunuz? Toprağa karışacağınızı değil mi? Peki değer mi bunca eziyet, mahrumiyet, cefa, öldürülme korkusuyla yaşamak? Allah inancınız yok! Kimin gözüne girmeye çalışıyorsunuz? Cennet inanç ve umudunuz yok! Bunca çaba ne için? Toprak olup gidecek bir insan için, gününüzü gün etmeniz daha akıllıca değil mi?

            Birazcık aklınız varsa, yürümekte olduğunuz bu ahmakça yoldan bir an önce geri dönün?

            Yok Marksizm’ e inanmıyorsanız; Allah’ a iman edin! Bir hiç uğruna yaşadığınız bunca çile, mahrumiyet ve ıstıraptan bir an önce kurtulun! Allah tövbeleri kabul edendir.

            Siyonizm’ in kuklası olmak size asla bir şey kazandırmaz. Eminim bunun siz de farkındasınızdır!

            Halen yürümekte olduğunuz yolda yürümeye devam ederseniz, sizin inancınıza göre sonunuz en iyi ihtimalle toprak olup gitmek. Ama gerçekte bu şekilde kurtulamayacağınızı bilmeniz kendi yararınıza! Çünkü gerçekte varacağınız yer CEHENNEM!

            Değerli okuyucu; Milletimiz İnşaallah bu imtihanı da başarıyla kazanacaktır. Mahzun olmayalım. Dualarımızı eksik etmeyelim. Unutmayalım, Ülkemiz Ecdadımız Osmanlı’ nın küllerinden yeniden doğdu!

            Allah Yüce Milletimiz’ e sabır, metanet, güç ve kuvvet versin İNŞAALLAH!

            Allah’ a emanet olunuz. 06.08.2021

Av. Mehmet AKTAN

...
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
...

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Aliya İzzetbegoviç'i
Tanıma ve Tanıtma Etkinlikleri
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya