10.05.2021 18:50
187 okunma
Paylaş
ANADOLU EĞİTİM KÜLTÜR VE BİLİM VAKFI BURSA TEMSİLCİLİĞİNCE GERÇEKLEŞTİRİLEN ZOOM TOPLANTISINDA ÖNEMLİ KONULAR GÖRÜŞÜLDÜ.
Vakıf Başkanımız Hayrullah BAŞER beyin’de katıldığı ve katkı sunduğu toplantıda Bursa’da yerleşik vakfa gönül veren yaklaşık 40 kişinin katıldığı toplantıda uzun süredir görüşmeyen vakıf gönüllüleri bir araya gelerek hasret giderdiler.

            Vakıf Başkanımız Hayrullah BAŞER beyin’de katıldığı ve katkı sunduğu toplantıda Bursa’da yerleşik vakfa gönül veren yaklaşık 40 kişinin katıldığı toplantıda uzun süredir görüşmeyen vakıf gönüllüleri bir araya gelerek hasret giderdiler.

            Toplantının açılışını yapan Bursa Temsilcimiz Hasan Günay Bey’in açılış konuşması ve selamlaması ile başlayan toplantıda Vakfımız mütevelli heyeti üyesi E. Müsteşar Fatih Acar Bey vakıf çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler vererek yaşadığımız sorunlar karşısında her birimize önemli görevler düştüğünü iyi insan olmanın ötesinde aktif iyilik örneği sergileyerek ülkemize ve insanlığımıza katkı sunmamız gerektiğini belirtti.

            Vakfımız danışma kurulu üyesi sanayici Mustafa GÜRSES bey’de  vakfımızca bu yıl bilge kişiliği, yaşayışı, mücadelesi ile örnek bir insan olan Aliya İZZETBEGOVİÇ ve günümüzde güncel bir mesele olarak karşımızda bulunan Ermeni Meselesi hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Birlikte kaynaşma ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

            Yine programa katılan Bursa İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Asım YEDİYILDIZ’da Aliya İZZETBEGOVİÇ ile ilgili çok önemli tespit ve değerlendirmelerde bulunarak Aliya İZZETBEGOVİÇ’ in bugüne yansıyan mesajları olduğunu belirtti.

            Katılımcılarında zaman zaman söz aldığı program vakıf Başkanımız Hayrullah BAŞER beyin vakıf çalışmaları hakkında verdiği özel bilgiler, tüm vakıf dostlarını göreve davet eden ve teşekkürlerle sonlandırdığı konuşma ile sona erdi.

            Ayrıca programda her ay düzenli olarak bir araya gelinmesi ve güncel meseleler konusunda yetkin isimlerin davet edilerek vakıf üyeleri ve gönüllülerinin bilgilendirilmesi ilk toplantıda konunun uzmanı yetkin bir isimle Ermeni Meselesinin detaylı bir şekilde konuşulması kararı alındı.

KAYNAK : (AA)
Yorum Ekle
Adınız :
Başlık : Yorumunuz :
Dikkat! Suç teşkiledecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
 

sanalbasin.com üyesidir

ANA HABER GAZETE
www.anahaberyorum.com
İşin Doğrusu Burada...
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
BAĞLANTILAR
KISAYOLLAR
anahaberyorum@hotmail.com
0312 230 56 17
0312 230 56 18
Strazburg Caddesi No:44/10 Sıhhiye/Çankaya/ANKARA
Anadolu Eğitim Kültür ve Bilim Vakfı
Anadolu Ay Yayınları
Ayizi Dergisi
Ana Sayfa
Yazarlarımız
İletişim
Künye
Web TV
Fotoğraf Galerisi
© 2019    www.anahaberyorum.com          Programlama: Murat Kaya